Skocz do zawartości

Bierzecie komórke do Stanów??


Rekomendowane odpowiedzi

mi się aż nie chce wierzyć że w usa nie można kupić telefonu z miejscem na karte sim, nie tyle nie chce mi się wierzyć co dowiedziałem się że mój S45 nie ma obsługi 1900!!:) i musze wziąć starą cegłowatą motorole timeport która ledwie dyszy:( mam nadzieje że uda mi się tam coś kupić bardziej poręcznego gdyby nie fakt że dowiedziałem się o tym na tydzien przed wyjazdem w cos bym zainwestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja tez mam dwu zakresowy ale nikt sie ze mna zamienic nei chce :? jestem zmuszona kupic telefon na miejscu, bo teraz mie mam zlotowek zeby cos kupowac w polsce, a poza tym to wyjezdzam juz jutro wiec nei ma czasu.

w tamtym roku widzialam telefoniki za 60$ wiec taki sobei sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kochanego brata, bo się poświęci i się ze mną zamieni :)

Tylko chwilowo muszę się zadowolić moją starą cegłą, bo jest problem z przegraniem numerów zapisanych w jego telefonie na mój :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie moją infantylnosc,ale chciałam zapytac o jedną rzecz.

W Polsce mam niestety telefon dwuzakrezowy, którego siłą rzeczy nie mogę zabrać do USA. Planuje wiec,ze kupie sobie tam jakąs komóre.Czy powinnam wziac ze soba swoja karte POP, której uzywam tu w Polsce? Bedzie pasowac do tej amerykanskiej komórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem co wiem :) a uslyszalem od kolezki co ze mna studiuje a ma tez obywatelstwo amerykanskie i siedzi tam kazde wakacje i swieta

W Stanach mozna kupic sobie telefon razem z karta juz za 50$ - tylko trza troche poszukac

Nastepna sprawa ze wszystkie polskie sieci tam dzialaja

Nie we wszystkich amerykanskich telefonach dzialaja karty polskich operatorow i odwrotnie.

Nie oplaca sie dzwonic lepiej smsy

I ostatnia "rada" jaka dostalem: robic prawko od razu po przyjezdzie i brac komore na abo ;] (wystarczy tylko prawko - umowa na rok) potem Polska hehe to tak tylko ciekawostka jak ktos lubi igrac z prawem

pozdr

ps informacje nie sa osobiscie sprawdzone przez e mnie wiec nie recze za nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...