Skocz do zawartości

interview przez telefon


Rekomendowane odpowiedzi

hej

no ja wlasnie mialem pare dni temu taka rozmowe z pania zajmujaca sie zatrudneniem w hotelu do ktorego jade (Colorado Spring )

Najwidoczniej miala przed soba taki kwestionariusz pytala o:

- jaki program

- czy pierwszy raz w stanach, czy byly problemy wczesniej z wiza itd

- gdzie sie uczysz - jakie kierunek

- kiedy mozesz podjac prace i do kiedy mozesz pracowac

- jaki rodzaj pracy Cie interesuje

- Co moga powiedziec o Tobie Twoi wykladowcy (sic!)

- Twoje wady i zalety

- doswiadczenia zawodowe

- co zrobisz w przypadku kiedy klient jest bardzo zdenerwowany

kiedy nie potrafilem zrozumiec jakiegos pytania, prosilem o powtorzenie go jeszcze raz i ta mila pani latwo i prosto zadawal to pytanie tak zeby zrozumial - jednego nie bylem w stanie zrozumiec wiec poprosilem nast pytanie i pani przeszla do kolejnego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dosz3o do tego, ?e rozmawialiście z "Paniami"? :lol:

Tzn. interesuje mnie czy za3atwia3o wam jakieś biuro czy na w3asną reke szukaliście pracy. Ja chce wyjechaa we wrześniu na H2B i zastanawiam sie czy warto wydawaa w Polsce 2800$ skoro np. amerykanskie biuro za3atwia to za 1800$ ale mam mieszane uczucia

Pomocy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.usaforstudent.com/h2bvisa/index.php

na tej stronie znalaz3am... mo?e o 2:00AM by3am troche nieprzytomna ale... sam ocen :wink:

Tak, kojarze to "biuro"... Pisalem do nich w grudniu, odpowiedzieli, ze aktualnie przyjmuja aplikacje na wyjazd w okolicach lutego-marca, podeslali mi oferte - malo ambitne prace (sprzatanie...) w okolicach St. Louis. Powiedzialbym - niezly pomysl dla kogos, kto chce po prostu wyjechac, a potem myslec co ze soba dalej zrobic. :lol:

Nie mam jednak zdania na ich temat, bo nic wiecej nie wiem. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co... do [beeep] to "biuro"?

A masz jakiś pomys3? K3opot w tym ?e chcemy z narzeczonym za3atwia jakieś tansze pośrednictwo bo jak p3acimy za 2 osoby to ju? sie z tego robi ma3y remont kuchni :lol:

Na szczeście mamy troche kasy... radzisz nam jechaa z polskim pośrednikiem i "troszke" dop3acia? :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co... do [beeep] to "biuro"?  

Nie wiem, nie znam...

A masz jakiś pomys3?

Jesli nie zdecydowalbym sie na Internship, to 1. pisalbym do osrodkow zimowych, ktore rekrutuja na H2B (i to juz od kwietnia/maja), 2. poczekal cierpliwie, poobserwowal ktore biuro w tym roku wyslalo ludzi na H2B i zglosil sie do nich w odpowiednim czasie... Sa co prawda te rozne organizacje zagraniczne, ale... za malo o nich wiem. :smt021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ty jesteś fajny... skarbnica pomys3ów i wiedzy :lol:

Tylko jeszcze kilka pytan:

1. jak ju? do nich napiszemy i powiedzmy odpiszą to co.. prosia ?eby wystąpili o wize dla nas? i wtedy wszystko sami za3atwiamy?

2. sądzisz ?e lepiej polskich pośredników?

3. czy tak samo mo?emy sie ubiegaa o J1 np. we wrześniu jeśli dostaniemy prace w all season... i czy wtedy te? sami musimy za3atwiaa? Bo Polacy u nas tego nie organizują i ostatnie...

4. jestem na psychologii, zajmuje sie terapią psychodynamiczną i przestepstwami na tle seksualnym, mam pokonczone kursy itp. a mój narzeczony studentem prawa... chyba to niemo?liwe jechaa na Internship... bo za3atwia takie praktyki to chyba graniczy z cudem, dodatkowo w moim przypadku musze znaa bardzo fluent angielski, a od razu sie nie przestawimy bo w szpitalach zazwyczaj trzeba s3uchaa bardzo "miejscowej mowy"... co robia???? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...