Skocz do zawartości

Tania Wysylka Z Usa


legionista

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie!

wakacje bede spedzac na WAT kolo Waszyngtonu, mam kilka pomyslow zeby dodatkowo zarobic, wysylka drobnej elektroniki etc...

Tylko jak tanio to wyslac? np. niektorzy allegrowicze sprzedaja ciuchy z USA i wysylka wynosi 25 zl!! a ja szukam i szukam.. i nie wiem czym oni to wysylaja,ze tak tanio jest.

Bocianem? USPS min. 30 dolarow za paczke, Polamer 20 dolarow.... macie jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczęściej jest tak że to co zamówisz, powiedzmy poprzez allegro, a jest to towar z USA jest już w Polsce - sprowadzasz samodzielnie lub poprzez znajomych z USA i puszczasz w ojczyźnie :) tak jak napisałeś, cena pojedyńczych przesyłek może się nie kalkulować (chociaż nie zawsze)

Tak czy siak powodzenia życze, może się załapie na jakąś ciekawą aukcje u Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ze z USA jest taka tania... stoi w aukcji jak byk napisaane: wysylka z usa czas oczekiwania 7 - 14 dni. co wiecej sam kupowalem od jegnego z allegrowiczow ciuchy i placilem 30 zl dostalem pake polamerem, a na nich stronie jest napisane min 20 dolców. hmmmmmmmmmm. kilka golebi pocztowych wezme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

U mnie wygladalo to tak....

W 2008 roku jak dobrze wiemy dolar kosztowal niewiele ponad 2 zl wiec cala kase ktora zarabilem wydawalem w Wallmarcie glownie na sprzet sportowy. Szedlem do Polameru kupowalem najwieksze kartony pakowalem i wysylalem przesylka morska wtedy to bylo 5$ paczka plus za kazdy funt 0,45$ (w tej chwili paczka 13 z kawalkiem a funt 0,89) trwalo to 6 do 8 tygodni a w Polsce wszystko szlo na Allegro:) Jezeli chodzi o przesylki to mimo ze morska idzie znacznie dluzej niz lotnicza ale nie musisz jej otwierac i pokazywac paniom zawartosci. Tak mozesz wpisac np: uzywane ciuchy i nikt sie nie przyczepi nie ocli. Znam tylko jeden przypadek znajomemu oclili silnik od kosiarki wysylal ja w czesciach inny znajomy wyslal cala kosiarke i przeszlo bez problemu. Jezeli dolar tak bedzie stal jak stoi w tym roku z takich bizensow nici;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...