Skocz do zawartości

Rezygnacja Z F1


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o odpowiedz :wacko:

Otoz bedac w stanach zapisalam sie do szkoly, chcialam uzyskac wize studencka. Postanowilam wrocic do Polski i ubiegac sie o nia tutaj. Jednak moje plany sie pokrzyzowaly i bede musiala zrezygnowac z nauki w stanach (nie stawalam nawet do ambasady). Mam w zwiazku z tym pytanie, czy bede miala jakiekolwiek problemy przy przekraczaniu granicy usa w przyszlosci, w celu czysto turystycznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam tam przez pol roku, w tym czasie zalatwialam sobie papiery do szkoly. postanowilam w polsce pojsc do ambasady, wiec wrocilam do kraju (jednak sie do niej nie stawie). wydaje mi sie ze nie robie nic nielegalnego, w sumie beda mieli o jednego emigranta mniej :wacko: wize mam wazna na 10 lat a wyjazd planuje na przelomie kwietnia i maja na krotki okres czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Ci bardzo za szybkie odpowiedzi

wrocilam niedawno na poczatku stycznia, chce poczekac 3-4 m-ce, potem leciec z powrotem, aby osoboscie wreczyc zaproszenia i wracac. Wiem, ze moga mi zadac takie pytania. Jednak ja mam tylko watpliwosci czy oni nie beda sie do mnie rzucac na granicy za ta wize studencka ... no i co najgorsza cofnac mnie za to ... jest to mozliwe??? za taka glupote? W sumie to chyba jest tylko na korzysc dla nich, ze nie bede tam studiowac. Co mi radzisz, bo nie mam pojecia co robic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego zadalem Ci pytanie czy cos wyslalas do urzedu imigracyjnego w sprawie tej wizy,czy tez mialas to zrobic z Polski..

To bedziesz musiala na granicy powiedziec ze lecisz wreczyc osobiscie zaproszenie i ze zaraz wracasz i miej na ten okres czasu wykupiony bilet aby wrazie czego pokazac na granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku rezygnacji z tej wizy nie powinno sie przypadkiem odeslac tych dokumentow to szkoly (sponsora)?

pasuje te sprawe jakos zakonczyc, niz zostawiac to tak wlasnemu biegowi - ale jak nie wiem nigdy nie mialem przyjemnosci z F1, ale bym tak tego nie zostawil :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...