Skocz do zawartości

Wyjazd Z Męzem,wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie :)

W okolicach marca bardzo chcielibysmy poleciec z mezem do Tennessee w odwiedziny do jego "amerykanskiej rodzinki' jak on nazywa ludzi u ktorych goscil uczeszczajac tam do szkoly sredniej.Ja zawsze marzylam zeby zobaczyc usa wiec bardzo sie ucieszylam na ten pomysl.Mamy 17 miesiecznego synka ktorego jednak raczej zostawimy z babcia,choc do tej pory sie waham,z jednej strony wolalabym miec go ze soba ale wiem,ze taka podroz,tyle godzin,taki szmat drogi bylaby dla naszego malenstwa meczarnią.

Chcielibysmy poleciec na ok 2 tyg.

Ja nie pracuje,wychowywuje synka,maz prowadzi wlasna firme od ok 2 lat.

czy ktos moglby mi powiedziec jak to jest/jesli maz byl legalnie i wrocil na czas ,teraz chce znow ubiegac sie o wize,jak to sie przeklada na mnie?moga np.jemu dac a mi nie?skoro nie pracuje?czy jesli padnie pytanie skad srodki na to skoro tylko siedze w domu z malym to moge powiedziec ze maz zarabia/to dla nich jest oczywiste czy nie?

mamy dom,samochod,dwa kredyty,mnieszy i wiekszy,ale dom nie stoi na nas.

i jescze pytanie?paszport mam na nazwisko panienskie jescze,czy musze go wymienic jescze zanim pojade do ambasady/

z gory slicziue dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo Ci dziekuje,jeszcze jedno moze glupie pytanie ale pierwszy raz sie bede starac o wize i po prostu nie wiem.Pojawiaja sie na necie ogloszenia roznych firm ktore 'pomagaja' w staraniu sie o wize.Co to wlasciwie znaczy?Oni biora pieniadze za,nie wiem wypelnienie wniosku i tyle?az tak skomplikowane jest ich wyplenienie?zreszta zaraz tam zajrze,pytam z ciekawosci.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...