Skocz do zawartości

Odmowa Wizy :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Moja mama wczoraj miala wizyte w ambasadzie w Warszawie i zostala jej odmowiona wiza turystyczna z takich oto powodow!! Otoz zapytano ja do kogo jedzie to powiedziala ze do mnie do corki, konsul sie zapytal co ja tam robie (wyszlam za maz za obywatela) wiec moja mam to powiedziala, jestem caly czas przed interviu o green card ale dla ambasady jestem tu nielagalnie (choc przyjechalam na program work&travel i wyszlam za maz jak bylam na wizie) wiec konsul oswiadczyl ze dla nich ja nie mam zadnego statusu i lepiej zeby moja mama sie postarla jak ja juz bede miala papiery!!! Moje pytanie jest takie po jakim czasie moja mama moze znow sie starac o wize i najlepiej jest wpisac ze na ile miesiecy chce sie tam jechac 3?Wiem ze max mozna zostac w USA :) pol roku ale lepiej chyba tego nie wpisywac prawda? Z gory dziekuje za odpowiedz

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sama dostalas od Konsula,bedziesz miec GC w reku wtedy niech idzie Twoja mama po wize .I tak czasami jest ze osoby dostaja wizy.

Nie ma znaczenia ze przylecialas na wize turystytycznej czy tez na J-1-liczy sie jaki masz status teraz .

Nie wiem czy Twoja mama pracuje czy tez juz jest na rencie -emeryturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dziekuje za odpowiedz!! Moja mama jest juz na wczesniejszej emeryturze i bedzie sponsorowana przez mojego tate!!! Gdybym wiedziala ze tak wazny jest moj status poczekalibysmy z mama do momentu uzyskania przeze mnie green card ale coz czlowiek uczy sie na bledach!!! Ale np czy jesli interviue bede miala za 2 m-ce bo powinnam miec juz niedlugo to moja mama moze starac sie znow czy lepiej troszke odczekac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...