Skocz do zawartości

Szukam Chetnych Na Wyjazd


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, juz od 2 lat mysle o wyjezdzie, w zeszlym roku bardzo chcialem wyjechac ale nie mialem z kim i w koncu nie wyjechalem bo samemu po prostu nie chce. W tym roku kumpel zadeklarował ze pojedzie ze mna raczej na pewno, ze bardzo chce jechac tylko musi jeszcze zapytac sie czy w pracy szef znajdzie za niego zastepstwo,pozniej powiedzial ze najwyzej sie zwolni z pracy. Zaniepokoil mnie fakt ze troche odwlekal spotkanie ze mna(wiadomo chcielismy pogadac o tym w 4 oczy) mowil ze pracuje i nie ma czasu, jak sie pozniej okazalo teraz ma dylemat i nie wie czy jechac bo ma jakiegos doła itd. ,dokaldnie nie znam powodu bo jeszcze sie z nim nie spotkalem.Moja granica cierpliwosci juz sie skonczyla i mam dosyc tej zabawy w kotka i myszke. Dlatego postanowilem wziasc sprawy we wlasne rece, poniewaz bardzo mi zalezy na tym wyjezdzie, a on mnie bardzo rozczarowal, bo wszystko juz bylo prawie pewne. Jezeli nie masz z kim jechac to mozemy sie zgadac , najlepiej osoby ze Szczecina lub okolic zeby mozna sie bylo wczesniej spotkac, choc osoby z innych rejonow oczywiscie tez. Moj nr gg to 4337405. mail to robson2k5@wp.pl Nie jest mi latwo znalezc kogos wsrod znajomych kto pojedzie ze mna poniewaz nie kazdy dysponuje takimi pieniedzmi, nie kazdego to intersuje itd. Bo ja nie jade glownie dla kasy tylko zeby zobaczyc Stany, a to ze dolar wysoko stoi to przy okazji dobry argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Witam! Razem z koleżanką planujemy wyjazd na WaT 2010 (koniec czerwca- poczatek lipca). Myslimy o zachodnim wybrzezu ( San Diego, San Francisco), aczkolwiek nie wykluczmy innych opcji:). Szukamy osób chetnych na wyjazd ( w wiekszej grupie zawsze razniej i weselej:) ) Jestesmy z Torunia. Jak chciałby ktos do nas dolaczyc to dajcie znac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...