Skocz do zawartości

Szukam Chetnych Na Wyjazd


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja wybieram się razem z narzeczoną do Quad Graphics z Adventure Club Polska także pierwszy raz. Rozważam takie miejsca jak lomira i hartford. Zostawiam tutaj namiar na siebie może się zgadamy jakoś :rolleyes: W kupie raźniej, sam nie wiem co i jak bo to pierwszy raz. gg 2252744

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, szukam chętnych towarzyszy na wspólny wyjazd i podróżowanie

Skąd jesteś: Warszawa

Przewidywana data wyjazdu i czas pobytu/podróżowania: wyjazd w okolicach 20.06 i pobyt do ok 25.09

Miasta w których chcieli byście pracować: pn-wschodnia część stanów

Miejsca które chcecie zwiedzić: wschodnie wybrzeże i może zahaczyć o Kanadę

Moje gg: 1181178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema!

I jak tam ma się sprawa organizujecie się jakość, ja też planuję wyjechać do USA, (pod koniec czerwca i wrócić pod koniec września), również poszukuję ludzi, bądź grup do których można się dołączć, jeżeli coś się będzie działo to pisze tutaj, albo na GG: 4000699

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Miło się czyta wasze posty, fajnie jest wiedzieć, że jest więcej osób gotowych do wspólnej integracji za oceanem!

Ja już od dłuższego czasu myślę o wyjeździe na jakiś program do USA ale jak widać nadal jestem na etapie zbierania informacji

i szukania osób chętnych na taki wyjazd!Jest już luty więc najwyższa pora na konkrety dla tego jeśli jest ktoś w podobnej sytuacji co ja niech pisze

mój mail: magggda89@gmail.com !

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...