Skocz do zawartości

Szukam Chetnych Na Wyjazd


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Razem z koleżanką planujemy wyjazd na WaT 2010 (koniec czerwca- poczatek lipca). Myslimy o zachodnim wybrzezu ( San Diego, San Francisco), aczkolwiek nie wykluczmy innych opcji:). Szukamy osób chetnych na wyjazd ( w wiekszej grupie zawsze razniej i weselej:) ) Jestesmy z Torunia. Jak chciałby ktos do nas dolaczyc to dajcie znac. Pozdrawiam

cześć a możesz podac mi swoj nr gg bo ja tez jestem z torunia i jestem chetna na wyjazd, wiec chcialam porozmawiac, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam!!!

osobiscie mam zamiar jechac na alaske na lososie pod koniec czerwca juz, znajduje sie tu jakas osoba ktora obiera podobny kierunek?? ja wybieram sie sam mam nadzieje ze na miejscu poznam ludzi z ktorymi we wrzesniu jakiegos tripa strzelimy;p marzy mi sie zachodnie wybrzeze:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

hej.

byłam w usa 3 razy. za kazdym razem w tym samym miejscu ( park rozrywki Valleyfair, MN ). zdarzaly sie ciezkie dni, ale ogolnie bylo super! pozwiedzalam (Las Vegas, Grand Canion, Rushmore Mount), zrobilam wielkie zakupy ( Minesota jest jedym stanem w ktorym nie ma podatku na ubrania, dlatego sa najtansze), poznalam fajnych ludzi z calego swiata.

W tym roku zatesknilam i chcialabym poleciec jeszcze raz. problem jest w tym, ze nie ma z kim. nie zalezy mi na tym miejscy, zalezy mi jedynie na firmi, zeby to bylo ccusa (zadnych problemow, wszystko zapiete na ostatni guzik). myslalam o okolicach Nowego Jorku, moze Pensylwania, albo New Jersey. jak wejdziecie na tej stronie w zakladke "baza organizatorow" a pozniej wybierzecie ccusa, nastepnie Dorney Park, to przekonacie sie jakie sa dobre opinie. I wlasnie ten park jest w tych okolicach o ktorych pisalam.

jezeli ktos chcialby jechac z osoba, ktora to przeszla na wlsanej skorze :) , czyli ma jakies doswaidczenie, chcecie po kontrakcie pojezdzic po USA, poimprezowac, to piszcie. Im wiecej tym lepiej. grunt to fajna ekipa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

ja rowniez w tym roku wybieram sie na WAT - mysle o NY! albo chociaz okolice! moim celem jest: praca, zakupy, podrozowanie (wakacje w jakims egzotycznym miejscu), imprezy :) nie mysle o korzysciach finansowych :) planuje wykorzystac maksymalnie czas wizy :) szukam podobnych uczestnikow ....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...