Skocz do zawartości

Jak Jest W Usa ?


Phil

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm kolego z tego co wiem to w ameryce Twojego polskiego dyplomu medycznego nie zaakceptuja, bedziesz sie musial sporo nameczyc zeby polski dyplom zmienic (albo nie wiem jak to okreslic) na amerykanski. Druga sprawa to legalna praca, nawet jesli zniosa wizy dla polakow to nie bedziesz mogl legalnie tam pracowac , zeby legalnie pracowac musisz miec wize pracownicza GC lub obywatelstwo a nie jest latwo o te rzeczy bo jak narazie z tego co wiem to polakow nie chca do loterii wizowej no ale zawsze jest opcja ze w usa znajdziesz sobie jakas urocza pania z ktora wezmiesz slub i dzieki temu zyskasz obywatelstwo;]. Studia medyczne sa zazwyczaj jednymi z najdrozszych wiec nielatwo sobie tam na nie zarobic jako ,,zwykly szarak" chyba ze masz dobrze platna prace albo jakiegos sponsora to inna bajka.

Ja na Twoim miejscu nie zawracalbym sobie glowy myslami o emigracji i poszedl na studia medyczne w polsce jezeli jestes taki ambitny. Studia trwaja 5 lat plus 2 praktyka(wybaczcie o ile sie pomylilem) wiec mozesz sobie pojechac pare razy na wakacje na W&T , wtedy sobaczysz jak sytuacja wyglada, pozwiedzasz, nalapiesz sobie kontaktow , przywieziesz troche pieniedzy;) Moze sie okazac ze to nie jest wcale to o czym Ci sie sni a bycie lekarzem w polsce to nie jest taka zla opcja :P poprawia sie , za 10 lat mysle ze nie bedziesz mial krzywdy;]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...