Skocz do zawartości

Anulowanie Wizy Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

odwolywac sie zawsze mozna, podchodzac po raz kolejny po wize, ale jesli wiza zostala anulowana z powodu klamstwa, przedstawienia nieprawdziwych dokumentow, lub innych wybrykow to widze marne szanse

niestety konsul ma prawo wize anulowac (niekoniecznie podczas wizyty w ambasadzie) nie pamietam czy to bylo na tym forum, ale zdarzalo sie ludziom ze ich wizy tracily waznosc juz po wizycie w ambasadzie

co do samego faktu odwolania sie - to nie jest to wiza immigracyjna, zeby mozna bylo np. podwazyc osad konsula podpierajac sie jakims przepisem prawnym, tam juz nie ma widzi mi sie konsula, albo sie ktos kwalifikuje albo nie

napisz wiecej szczegolow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dość długo w ciągu ostatniego roku dwukrotnie (10 miesięcy) ale nie przekroczyłem terminu wiz wjazdowych. konsul zarzucił mi że podejmowałem prace w stanach ale ja naprawde nie pracowałem tam, pracuje zdalnie w niemieckiej firmie, ale dokumenty potwierdzające moją prace oraz stan finansowy nic nie pomogły. Zastanawiam sie czy jest możliwość odwołania się czy to juz koniec

prosze doradzcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz startowac od nowa o wize tylko ze teraz bedzie Ci trudniej o wize jesli dokumenty przedstawione nic nie daly.No chyba ze za jakis czas dostaniesz wize wjazdowa .

ps nie ma takiego czegos jak odwolanie,moze byc zapytanie dlaczego sie nie dostalo wizy ale to wysyla ktos z USA(obywatel) u kogo mielismy byc.I wtedy moga rozpatrzyc sprawe jeszcze raz.Ty juz dostales odpowiedz dlaczego Ci anulowali wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...