Skocz do zawartości

Pomocy!


Vobiscum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

właśnie wypełniam wniosek DS-156, mam kilka pytań.

Wypisuje wniosek dla Szefa. Nigdy wcześniej tego nie robiłam i nie chciałabym zrobić czegoś źle.

Szef spotyka się z Konsulem w piątek.

1. Czy pola 8 i 9 jeśli jego nie dotyczą, to mam zostawić puste, czy wpisać tam NIE DOTYCZY?

2. Jeżeli Szef prowadzi swoją działalność gospodarczą i nigdy wcześniej nie pracował u nikogo to co wpisać w punkcie 21 DS-156 i w pkt. 12 DS-157?

3. Czy numery telefonów kontaktowych wpisywać w formie 0600-600-600, czy 0600600600?

4. Jakie dokumenty przygotować Szefowi? ( wiem, że zdjęcie, dowód wpłaty, kwestionariusz DS-156 wydrukowany dwustronnie, kwestionariusz DS-157, kwestionariusz DHL) Coś jeszcze?

Proszę o pomoc!

Przepraszam, jeżeli post został napisany nie w tym miejscu, co powinien. Proszę o jego przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1. ja te pola zostawialem zawsze puste i nigdy nie bylo z tym problemu

2. krotko czym sie zajmuje

3. numery telefonow chyba nie da sie wpisac nic poza cyframi (ale mozna uzyc spacji, zeby lepiej wygladalo)

4. to szeroki temat, poza lista dokumentow obowiazkowych mozna miec ze soba rozne zaswiadczenia, ale wiekszosc osob potwierdzi ze na ogol jest to zupelnie niepotrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze jedno pytanie...jak myslicie, czy w przypadku konczenia studiow w czerwcu, lepiej w formularzu o wize o turystyczna, wpisac ze chce sie leciec w sierpniu, czy np. kwietniu, maju, kiedy ta nauka jeszcze trwa? Nie pytam tu jakie mam szanse, bo ten temat byl juz wiele razy przerabiany przez rozne osoby. Kwestia jaka data wyglada bardziej wiarygodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...