Skocz do zawartości

Work&travel A Kurs Dolara


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje wyjazd na W&T, i do końca nie jestem przekonany jak wpłynie na niego zmienny kurs dolara i nadchodzący "kryzys". Od jakiegoś czasu widzę że dolar wzrasta dlatego zastanawiam się nad kupnem dolarów na wyjazd już teraz zanim złotówka poleci w dół (lub dolar w górę).

Co o tym sądzicie ? Warto? I jak tak to ile najlepiej kupić (mogę w dolarach zapłacić za bilet?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w konsulu? Cześć opłat na stronach WAT podane są w dolarach*

Ewentualnie kupie dolary tylko na "kieszonkowe"

* chyba że robią to dlatego że cena w dolarach się nie zmienia, a złotówkach owszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie opłaty w biurach organizujących W&T ,ktore podawane sa w dolarach przeliczane sa na zlotówki w dniu OSTATNIEJ wpłaty. Takze teraz juz i tak po zawodach. Sam stracilem na tym kilkaset zlotych, bo mając konkretną sumę w dolarach, wymienilem je wszystkie a wplacilem tylko pierwsza rate wysokości 500 złotych. teraz dolar skoczyl, ja mam zlotówki a zostalo mi do wplacenia jeszce dosc sporo i niestety roznica wyjdzie okolo 500 zlotych na moja niekorzyść, ale cóż, mądry polak po szkodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje wyjazd na W&T, i do końca nie jestem przekonany jak wpłynie na niego zmienny kurs dolara i nadchodzący "kryzys". Od jakiegoś czasu widzę że dolar wzrasta dlatego zastanawiam się nad kupnem dolarów na wyjazd już teraz zanim złotówka poleci w dół (lub dolar w górę).

Co o tym sądzicie ? Warto? I jak tak to ile najlepiej kupić (mogę w dolarach zapłacić za bilet?)

zanim zlotowka pojdzie w dol - hahaha - juz poszla w dol - trza bylo kupic jakies 6 miesiecy temu jak dolar byl po 2 zyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...