Skocz do zawartości

Os. Bezrobotna Po Studiach A Wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo was prosze o rade bo sama nie wiem co robić. Mam chłopaka w USA. Byłam tam 3x na J1 i 2x na wizie turystycznej, ale to wszystko kiedy byłam jeszcze na studiach. Obronilam sie w maju, w wakacje bylam na J1. Po powrocie do Polski zaczelam prace bez papierow, jako, że pracodawca czekal na przyznanie mu stażu. W tym celu zarejestrowalam sie w urzedzie pracy i aktualnie mam status os. bezrobotnej. Po 2 miesiącach zrezygnowalam z tej pracy i pomyslalam sobie ze to idealny czas zeby odwiedzic mojego chlopaka, zwlaszcze ze znalazlam bardzo tani bilet, a on do tego ma niedlugo urodziny i cudownie byloby mu sprawic taka niespodzianke:) No ale pozostaje malutki problem, a mianowicie ta cholerna wiza. czy myslicie, ze mam jakakolwiek szanse? czy powinnam powiedziec wszystko szczerze czy kombinowac? ktos moze wie, czy konsul moze sprawdzic, ze jestem zarejestrowana jako os. bezrobotna? moze ktos mial podobne doswiadczenia? bede bardzo wdzieczna za jakiekolwiek wskazowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzic nie moze w urzedzie pracy ale moga zadzwonic do danego pracodawcy czy tam pracujesz,moze tez wyjsc na rozmowie ze niby pracujesz a nie pracujesz ,bo nie kazdy umie i potrafi klamac.

Miala bys duzo szczescia jakbys dostala wize jako osoba bezrobotna..Nawet jak wizy nie bedzie to na granicy beda sie pytac co robisz w polsce i jak by wyszlo ze Ich sie oklamuje wtedy moga taka osobe zawrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...