Skocz do zawartości

Wizyta U Lekarza


never44

Rekomendowane odpowiedzi

Ubezpieczenie w Polsce, ostre zapalenie nerek, miałam leczenie szpitalne, dwa dni, cena 2400 $, calkowity koszt wróciła firma ubezpieczająca, musiałam wyłożyć z własnej kieszeni, po przedłożeniu rachunków otrzymałam całość. Nie wiem jak to wygląda bez ubezpieczenia, ale ceny są raczej wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

llidia a Twoja corka jest na pobycie turystycznym czy.....oraz ile czasu planuje tam byc?

To tez zalezy od ubezpieczenia co pokrywa a co nie...

Jest na turystycznej ,a ile zostanie nie wiem? Czyli to bardziej skomplikowane niz myslalam .Co bys radzil ,wiem ze sa rozne warianty,zreszta nikt nie przewidzi co moze sie stac.

W Polsce chyba robia w bambuko ide dzisiaj jeszcze raz sie dowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie w Polsce, ostre zapalenie nerek, miałam leczenie szpitalne, dwa dni, cena 2400 $, calkowity koszt wróciła firma ubezpieczająca, musiałam wyłożyć z własnej kieszeni, po przedłożeniu rachunków otrzymałam całość. Nie wiem jak to wygląda bez ubezpieczenia, ale ceny są raczej wysokie.

Dziekuje Madziu ,czyli wynika z tego ,ze najpierw sie placi ,a pozniej w Polsce zwracaja? Musze wyjasnic ,bo w koncu ubezpieczyciel o tym nie informuje.Trzeba czytac do deski jak to wyglada ,a nie wierzyc agentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko dokładnie przeczytać umowę i wypytac agenta ubezpieczeniowego. Moja zajoma dostała tylko 15 % odszkodowania, znalezli jakies kruczki i cos tam wynalezli. No i jeśli mogę coś doradzić to proszę się nie ubezpieczać w firmie z Sopotu na H..... Jest duzy problem z uzyskaniem odszkodowania, wiem to z różnych zródeł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Proszę tylko dokładnie przeczytać umowę i wypytac agenta ubezpieczeniowego. Moja zajoma dostała tylko 15 % odszkodowania, znalezli jakies kruczki i cos tam wynalezli. No i jeśli mogę coś doradzić to proszę się nie ubezpieczać w firmie z Sopotu na H..... Jest duzy problem z uzyskaniem odszkodowania, wiem to z różnych zródeł. Pozdrawiam.

Dziekuje najwiekszy problem jest wlasnie znalesc te kruczki.Warunki umowy sa tak napisane ,ze ciezko polapac sie.Oblecialam kilka firm i przekonalam sie ,ze tak naprawde nikt nie da gwarancji ,ze w razie choroby itp ,z polisy sobie sciagna.Wszedzie mowia o infolini ,ze dzwon sie z Chicago do Polski i oni kieruja gdzie ,a na moje zapytnie ,czy moga wymienic kilka szpitali itp z ktorymi maja podpisana umowe ,nie uzyskalam odpowiedzi.Malo tego wczoraj zadzwonilam do Firmy A do innego miasta ,facet w ogole malo wiedzial.Oddzwonil dlugo po moim tel i guzik sie dowiedzialam tak naprawde ,poza tym ze nie zdarzylo im sie ,aby pacjent sam musial placic(baery rowery).Wyliczajac mi skladke dokladnie na taka sama kwote ubezpieczenia roznica byla o 200zl wiecej.Dziwne

Moja tesciowa ma dlaleko ubezpieczenie(przykro to pisac a jest prawie 30 lat w USA).Mowi ,ze sa szpitale za darmo ,tak naprawde corka musi liczyc sama na siebie.Zeby czlowiek tak sie zmienil ,ladnie przez tel a na miejscu inaczej.Zgroza Kontunuluje dalej w tej firmie skladke a czas pokaze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...