Skocz do zawartości

Wyjazd Na Bahamy A Wiza Studencka Pilne!


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy w oczekiwaniu na decyzje o zmianie wizy z turystycznej na F-1 moge wyjechac na wakacje na Bahams. Dodam ,ze jestem w posiadniu pisma iz moje dokumenty dotarly i na decyzje mam czekac, bardzo prosze o odp...

A masz jeszcze wazna wize wjazdowa w paszporcie? No i I-94 czy tez wazne? Jesli wize wjazdowa tak, I-94 nie przesiedziana, to mozesz wrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ,ze jestem w posiadniu pisma iz moje dokumenty dotarly i na decyzje mam czekac, bardzo prosze o odp...

Z tymi papierami nigdzie nie wyjeżdżaj bo to nie jest dokument tylko informacja dla Ciebie. Kiedy będziesz już miała przyznana wizę studencką dostaniesz inny papier który poświadcza Twój legalny pobyt w US ale nie gwarantuje, że po opuszczeniu kraju zostaniesz na jego podstawie wpuszczona z powrotem. Jeżeli natomiast chcesz mieć wizę studencką wbitą w paszport to możesz wnioskować o nią w jakiejkolwiek ambasadzie US, możesz wtedy połączyć przyjemne z pożytecznym i będąc na Bahamach złożyć taki wniosek w tamtejszej ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...