Skocz do zawartości

Jak Przedłużyc Promesę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy ktoś wie, jak dokonać przedłużenia otrzymanej promesy zanim się z niej w ogóle skorzysta? Mój narzeczony otrzymał tak krótka wizę, że nie uda mu się z niej skorzystać (mieliśmy jechać w podróż poślubną do USA) i zastanawiamy się, czy jakoś można ja wydłużyć? Musielibyśmy wylatywać 2 dni po ślubie, żeby wiza była ważna, a boję się, że przy tak krótkim okresie jej ważności mogliby go nie wpuścić, albo wbić pobyt tygodniowy. Bardzo proszę o pomoc. Zupełnie nie wiemy, co z tym zrobić? Nie ukrywam, że liczyłam iż dostanie dłuższą wizę, ja mam 10 letnią. Z góry wielkie dzięki za każdą odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy sie starał o promesę i na ile ją otrzymał? Jeśli planujecie podróż po dacie jej ważności to Musi on iść do Ambasady i postarać się o nową promesę... Nie można tej obecnej przedłużyć w inny sposób. Jeśli wszystko jest ok, nie mógł skorzystać z poprzedniej promesy to Ambasada może wydać mu nową a starą anulować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam do tego ze trzeba od nowa placic za promese wizowa ...

A co do wjazdu to mozna wleciec nawet na 1 dzien przed koncem waznosci promesy wizowej a na granicy dostaje sie wlasciowa wize pobytowa i jak dlugo moze dana osoba przebywac na terenie USA..

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...sa_renewal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jeszcze w Polsce na lotnisku zobacza ze promesa mu wygasa w momencie przylotu do usa, to go na poklad nie wpuszcza, moj kuzyn mial taka sprawe, przyjechal na lotnisko w wawie i okazalo sie ze promesa mu wygasa w dzien wylotu i nie da rady doleciec na czas do stanow. wiec nie wpuscili go na poklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...