Jump to content

Jak Przedłużyc Promesę?

Recommended Posts

Witajcie,

Czy ktoś wie, jak dokonać przedłużenia otrzymanej promesy zanim się z niej w ogóle skorzysta? Mój narzeczony otrzymał tak krótka wizę, że nie uda mu się z niej skorzystać (mieliśmy jechać w podróż poślubną do USA) i zastanawiamy się, czy jakoś można ja wydłużyć? Musielibyśmy wylatywać 2 dni po ślubie, żeby wiza była ważna, a boję się, że przy tak krótkim okresie jej ważności mogliby go nie wpuścić, albo wbić pobyt tygodniowy. Bardzo proszę o pomoc. Zupełnie nie wiemy, co z tym zrobić? Nie ukrywam, że liczyłam iż dostanie dłuższą wizę, ja mam 10 letnią. Z góry wielkie dzięki za każdą odpowiedź :)

Kiedy sie starał o promesę i na ile ją otrzymał? Jeśli planujecie podróż po dacie jej ważności to Musi on iść do Ambasady i postarać się o nową promesę... Nie można tej obecnej przedłużyć w inny sposób. Jeśli wszystko jest ok, nie mógł skorzystać z poprzedniej promesy to Ambasada może wydać mu nową a starą anulować...

Jesli jeszcze w Polsce na lotnisku zobacza ze promesa mu wygasa w momencie przylotu do usa, to go na poklad nie wpuszcza, moj kuzyn mial taka sprawe, przyjechal na lotnisko w wawie i okazalo sie ze promesa mu wygasa w dzien wylotu i nie da rady doleciec na czas do stanow. wiec nie wpuscili go na poklad

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...