Skocz do zawartości

Jakiego Koloru Kartke Informacyjna Macie Przy Wizie Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

no i się chyba nigdy nie dowiemy ;) czytałam na jakimś forum, że ktoś z Krakowa codziennie przechodzi koło Ambasady i w końcu spytał co z tymi gwiazdkami, ale odpowiedzieli mu, że nie powiedzą bo to jest informacja wyłącznie wewnętrzna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

hej moja historia jest troszke inna, bo ja na rozmowie nie dostalam wizy, ale potem w drodze powrotnej do domu do mnie zadzwonili i powiedzieli ze jednak mi ja dadza (przeczytajcie jak cos w Kasia_XX8 -> Formalnosci .. etc)

wiec przyjechal typ po paszport, zazwiozl go do ambasady i przywiozl mi go tydzien pozniej z powrotem. Ale ja nie dostalam zadnej z tych karteczke? dlaczego wtedy? to cos znaczy?

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej moja historia jest troszke inna, bo ja na rozmowie nie dostalam visy, ale potem w drodze powrotnej do domu do mnie zadzwonili i powiedzieli ze jednak mi ja dadza (przeczytajcie jak cos w Kasia_XX8 -> Formalnosci .. etc)

wiec przyjechal typ po paszport, zazwiozl go do ambasady i przywiozl mi go tydzien pozniej z powrotem. Ale ja nie dostalam zadnej z tych karteczke? dlaczego wtedy? to cos znaczy?

pozdrawiam :D

Nic sie nie martw, ta kartka to tylko swistek z informacja. Ja tez jej nie dostalem, pewnie zarowno w moim jak i w Twoim przypadku zabraklo zszywek w zszywaczu i leniwemu urzednikowi juz sie nie chcialo zaladowac nowych bo fajrant sie zblizal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...