Skocz do zawartości

Poszukuję Osoby Do Wspólnego Wyjazdu Noszącą Się Z Zamiarem Pozostania


MrBuzzer

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję osoby czy też osób do wspólnego wyjazdu noszących się z zamiarem pozostania na emigracji. Tak tak, nie jedynie do wyjazdu czy zwiedzania (aczkolwiek jedno nie wyklucza drugiego), ale do przeniesienia wszystkich aspektów życia za Ocean. Czyli jednym słowem osób zdecydowanych, najprawdopodobniej tych którzy już przynajmniej raz, tak jak i ja, byli w US. Zebrałem sporo danych dzięki znajomym i rodzinie w US&A, a także temu forum i innych portali. Chętnie wymienię się doświadczeniem i informacjami nt możliwości pozostania, zebranym w sensowne wnioski, z osobami które planują tego typu wyjazd.

Jestem elastyczny jeśli chodzi o wspólny początek (stan, pracę). w tej chwili mam możliwość wyjazdu na jedną z wiz pracowniczych. W obu przypadkach będę czynił jasne kroki już na miejscu. Jeśliby była osoba podzielająca podobne poglądy i wyjeżdżająca w tym roku, polecam kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • 2 miesiące później...
Kolejny oszolom dzieki ktoremu normalni Polscy obywatele, moga sie pozegnac z ruchem bezwizowym do USA.

SO freaking sad and frustrating... :)

megan u r so freaking sad and frustrating jesli juz zapomnialas polskiego a zapewne mieszkasz w USA kilka miesiecy hehe i mialas ta szanse ze jestes legalnie, ja uwazam ze mrbuzzer jest odwazny a nie "oszolom" jak go pieknie po polsku nazwalas, powodzenia mrbuzzer, informuj jak Ci sie powodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...