Skocz do zawartości

Drukarka Laserowa


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam male pytanie czy wniosek ds156 musi byc wydrukowany na drukarce laserowej??? bo ja takowej nie posiadam i nie wiem czy to zapisac na plyte i znalezc drukarke laserowa:)?? czy oni tego nie sprawdza o co z nia chodzi?czy ktos nie drukowal przez laserowa?

z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drukarce laserowej jest najlepiej, bo się nie rozmazuje.

Ale jeśli masz jakąś inną pod ręką, to wydrukuj. Jeśli się nie rozmarze, to dobrze, a jeśli nie, to będziesz musiała znaleźć inną.

Oczywiscie laserowka jest lepsza ale ja takowej nie posiadalem jak przygotowywalem sie do wizyty i drukowalem na atramenowce. Oczywiscie przeszlo . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To chodzi głównie o ten kod kreskowy, który jest na końcu- on musi być wyraźny.

Ja drukowałam na laserowej, mój znajomy jak wcześniej jechał- na atramentowej i też nie było problemu. Ale jak stałam w kolejce do okienka to była przede mną jakaś kobieta, której kodu czytnik nie mógł odczytać i musiała jeszcze raz wypełniać i drukować ten wniosek, co na pewno przedłużyło całą procedurę. Więc trzeba po prostu zwrócić uwagę, żeby ten kod był ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...