Skocz do zawartości

Poczuć Wall Street


-Logic

Rekomendowane odpowiedzi

muzzy ty w ogole nic nie rozumiesz

z takimi tekstami ze na bilet nie wystarczylo do Australii to se mozesz wyskakiwac do tatusia

napisalem ze singapur jest nr 1 na mojej liscie wiec znaczy ze mam wiecej miejsc na mysli nie prawda ????

a australia jest jednym z nich o czym napisalem w innych postach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam czy ktos z was moze mi wytłumaczyć co mam jeszcze zrobić.

Moja obecna sytuacja

Mieszkam w domu moich rodzicow mam do dyspozycji cale pietro.

Nie posiadAM SWOJEGO MIESZKANIA Z JEDNEGO POWODU - NIE WIEM JESZCZE MIMO 30 LAT GDZIE CHCE MIESZKAC

Nie pracuje - tzn pracuje bo inwestuje na giełdzie ale jakotakiej "prawdziwej pracy" nie posiadam nie jest mi potrzebna.

W roku 2008 mimo bessy zarobiłem na giełdzie 800 tyś złotych i naprawde nie interesuje mnie praca w USA a pan konsul chyba tak właśnie mnie widział.

W formularzu miałem zamiast stanowiska zwyklego napisane - inwestor giełdowy no bo co miałem napisać.

Chce jechac do USA do nowego jorku na wall street chce to poczuć a oni tego nie potrafia tego zrozumiec - ciagle coś im nie pasuje.

Nie mam nikogo nielegalnie w stanach

CO MOGE JESZCZE ZROBIĆ

NA MOIM KONCIE WIDNIEJE KWOTA 2967 TYS TO WIECEJ NIZ CI PANOWIE ZARABIAJA PRZEZ KILKA LAT A KONTO ROŚNIE

Moze sprobuj podejsc taktyczne i przygotuj nastepnym razem jakis plan akcji a nie tylko wyciag z konta

Zaproszenia na jakas konferencje albo szkolenie ktorych nie robia w polsce

szczegolowy plan zwiedzania itp...

jak podchodzisz do okienka z podejsciem ze mi sie nalezy to ci na pewno nie daja

podejscie jeszcze raz w krotkim czasie tez moze poskutkowac, bo pokaze ze na prawde masz forse i chesz jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...