Skocz do zawartości

Nyc Job Hunt


Rekomendowane odpowiedzi

Nie samA, tylko SAM, jestem NIM ;)

Nie no, mi się po prostu wydaje, że jak jadę z biura do pracy bez pracy i mam ją tam znaleźć na miejscu to... no, muszę ją znaleźć, nie mogę sobie pojechać na w&t i nie pracować :) A jak nic nie znajdę to, jak rozumiem, cofają wizę. To chyba w ten sposób działa, nie? Nie wiem czy jest wtedy możliwość zmiany opcji z Independent na Placement, to pewno od biura zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

znalezione na pewnej stronie :

Extra Self? czyli tzw. ?Job Hunting?, ?Walk In? lub ?Freestyle?

- uczestnik wyjeżdża bez posiadania zaaranżowanej wcześniej oferty pracy i znajduje pracodawcę po przyjeździe do USA.

Obowiązkiem studenta jest cotygodniowy kontakt ze sponsorem i informowanie go o postępach w poszukiwaniu pracy aż do momentu jej znalezienia.

http://go2usa.pl/work-and-travel/warianty-i-oplaty.html

i teraz tak,szukasz-szukasz i nie mozesz znalesc ale szukasz ;),,pamietajac o tym aby Ich informowac na bierzaco bo faktycznie wtedy moze byc roznie z pobytem..

co do zmiany to pytaj sie w danym biurze jak bedzie

ps prosze wybaczyc za pomylke z nazwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam Was,

mam na imię Krzysiek. W zeszłym roku zdecydowałem się na Job Hunting w Los Angeles i powiem Wam, że to jest super sprawa. O ile oczywiście jest się w fajnej grupie i ma się trochę kasy na przeżycie. W Los Angeles pracy nie znalazłem, ale CCUSA mnie uratowało i dostałem pracę w Corpus Christi w Teksasie.

W tym roku szukanie pracy przez internet znowu nic mi nie daje, więc pewnie skończy się na job huntingu :) Tym razem chcę szukać pracy na miejscu w Nowym Jorku i szukam fajnej ekipy. Piszcie/dzwońcie ile wlezie ;)

GG: 3600090

Kom: 691-619-339

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Skoro tak wiele osob jedzie w podobnym terminie to moznaby wynajac caly domek/mieszkanie cala paczka.Komu sie podoba ten pomysl niech pisze.Wszyscy ida na latwizne i podaja swoje kontakty.Trzeba sie dogadac w jednym miejscu np tutaj na forum.Bede w NYC najwczesniej i moglbym sie rozejrzec za czyms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...