Skocz do zawartości

Ds-156 Wypełnianie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój brat przebywa w stanach od 2000 roku, wyjechał z wizą turystyczną i został na stałe, co mam wpisać w pozycji 37 wniosku DS-156 który brzmi "Czy którakolwiek z wymienionych niżej osób znajduje się na terytorium Stanów Zjednoczonych lub posiada status stałego rezydenta albo obywatelstwo amerykańskie?

Należy zaznaczyć ,,TAK" lub ,,NIE" oraz podać status tej osoby w Stanach Zjednoczonych (np. stały rezydent, obywatel Stanów Zjednoczonych, przebywający z wizytą, student, pracuje, itd.)

wpisać " przebywa nielegalnie " ?

szajaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem " RESIDENT CONSTANT " - zakręciłem się, chodziło mi że przebywa na stałe na terenie stanów. Konsul przyznał nam wizy ( byłem z dziewczyna ) a po 40 minutach zadzwoniła jakaś panienka z ambasady i powiedziała że jednak konsul jeszcze raz przejrzał dokumenty ( ciekawe jakie jak miał tylko wniosek wizowy ) i jednak wiza nie została nam przyznana ( i teraz się zastanawiam z czego to mogło wynikać, nie miałem zamiaru ukrywać że brat jest nielegalnie i w wniosku wpisałem że jadę do niego w odwiedziny. Nadal twierdzę że powinno się to nazywać nie rozpatrzenie wniosku wizowego ale " loteria wizowa ". Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...