Jump to content

Wiza Turystyczna, A J-1


Recommended Posts

Mam wizę turystyczną(myltiply entries ważną na parę lat), ale chciałabym wyjechać na work&travel w te wakacje. Czy po uzyskaniu statusu wizy J-1 moja wiza turystyczna przepada?zamienia sie na J-1? Czy w tej sprawie można poradzić sie tylko dzwoniąc do ambasady?Może ktoś z forumowiczów był w podobnej sytuacji? Czy zależy to tylko od humoru konsula? Dzięki z góry za wszystkie posty.

Link to comment
Share on other sites

Wiza turystyczna Ci nie przepada ani tez nikt CI jej nie anuluje no chyba ze Konsul doszuka sie jakis klamstw we wniosku wczesniejszym ds 156 lub tez pod czas pobytu w USA cos sie wydarzylo takiego ze nalezy anulowac wize turystyczna.

pamietaj ze pod czas przekraczania granicy bedziesz musial powiedziec urzednikowi po co przyleciales i jak powiesz ze lecisz na J-1 to taki bedzie Twoj status w USA,jak bedziesz chcial byc jako turysta to bedziesz musial wyjechac po za USA i wjechac na wizie turystycznej.

ps a twoj pobyt zawsze byl legalny jak byles w USA?

Link to comment
Share on other sites

Tak, byłam raz na J-1 (czas pobytu zgodny z visą),i raz na turystycznej(tylko na miesiąc i oczywiscie tylko turystycznie). Dzięki za posta,troszkę mnie uspokoiłeś <_<

Raz tylko odmówiono mi wydania wizy turyst.,w okresie gdy nie miałam statusu studentki, ale to było przed wydaniem wizy turyst. na multiply entries....więc mam nadzieję że niczego to nie zmienia:P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...