Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna, A J-1


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wizę turystyczną(myltiply entries ważną na parę lat), ale chciałabym wyjechać na work&travel w te wakacje. Czy po uzyskaniu statusu wizy J-1 moja wiza turystyczna przepada?zamienia sie na J-1? Czy w tej sprawie można poradzić sie tylko dzwoniąc do ambasady?Może ktoś z forumowiczów był w podobnej sytuacji? Czy zależy to tylko od humoru konsula? Dzięki z góry za wszystkie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiza turystyczna Ci nie przepada ani tez nikt CI jej nie anuluje no chyba ze Konsul doszuka sie jakis klamstw we wniosku wczesniejszym ds 156 lub tez pod czas pobytu w USA cos sie wydarzylo takiego ze nalezy anulowac wize turystyczna.

pamietaj ze pod czas przekraczania granicy bedziesz musial powiedziec urzednikowi po co przyleciales i jak powiesz ze lecisz na J-1 to taki bedzie Twoj status w USA,jak bedziesz chcial byc jako turysta to bedziesz musial wyjechac po za USA i wjechac na wizie turystycznej.

ps a twoj pobyt zawsze byl legalny jak byles w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłam raz na J-1 (czas pobytu zgodny z visą),i raz na turystycznej(tylko na miesiąc i oczywiscie tylko turystycznie). Dzięki za posta,troszkę mnie uspokoiłeś <_<

Raz tylko odmówiono mi wydania wizy turyst.,w okresie gdy nie miałam statusu studentki, ale to było przed wydaniem wizy turyst. na multiply entries....więc mam nadzieję że niczego to nie zmienia:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...