Skocz do zawartości

Testy Na Prawo Jazdy W Nj


Natussia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czesc.

Mieszkam obecnie w NJ i mogę udzielić informacji dotyczących prawa jazdy. Mam GC czyli i SS. W 2008r wygladało to tak. Kupiłam testy na prawo jazdy po polsku. Przeczytałam je kilka razy i poszłam do MV z moim Polskim prawem jazdy. Tam pan w okienku sprawdził autentyczność tegoż dokumentu w książce z wzorami chyba wszystkich pańsct w każdym razie była gruba :) I przystapiłam do egzaminu teoretycznego. Gdy na ekranie pojawił się komunikat że test przeprowadzony pomyślnie dostałam w okkienku prawo jazdy stanu NJ. Bez permitu bez praktycznego. A zdawałam w języku polskim ale to dość uciążliwe było bo komputer nie czytał polskich znaków i na ekranie pojawiały się krzaczki, czasem miałam problem rozszyfrowaniem tego co tam jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :)

mój mąż był się dziś dowiedzieć jak to jest z tym prawkiem. Papiery mam w toku (29/09 interview o GC), mam już pozwolenie na pracę i SS. Mam zgłosić sie do DMV z prawkiem z PL i międzynarodowym, zdać test pisemny i wychodzę z prawkiem amerykańskim.

Co do wymiany prawek (jeśli ktoś się przeprowadza no z NJ do DE), nic nie musi zdawać tylko idzie, wymienia prawko na dany stan i płaci. :) żadnych stresów

-------

Od dwoch tygodni jestem szczesliwym posiadaczem prawka i wygladalo to tak: najpierw sprawdzenie wzroku, potem test pisemny (50 pytan), potem Pani wypisuje jakies papiery (jesli macie wazne miedzynarodowe lub tlumaczenie prawa jazdy )to prawko wydane jest od reki :) POWODZENIA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...