Skocz do zawartości

Zmiana Terminu Spotkania O Wize


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma sie tak. Pierwotnie umowilem sie z ambasada US w Londynie na spotkanie w sprawie wizy na 1 czerwca, ale okazalo sie, ze nie dostane DS-2019 z uczelni w US do tej daty, wiec zmienilem date na 5 czerwca. Jednak teraz dostalem odpowiedz z uczelni, ze jednak zrobia dla mnie wyjatek i wysla mi DS zanim zalicze egzaminy tu w UK. Wiec chcialbym teraz zmienic date na 1 czerwca znow, bo bede tam jechal tylko na summer placement i kazdy dzien w laboratorium bedzie dla mnie na wage zlota. Myslicie, ze moze to wplynac na rozpatrzenie mojego wniosku o wize jako cos podejrzanego?

Moze to i blahostka, ale wole sie jednak upewnic.

I drugie pytanie. Sa jakies uwarunkowania, ktore moglyby sprawic, ze wyrobienie J-1 studenckiej wizy moze sie opoznic? Czy fakt, ze nie jestem zarejestrowany w Home Office moze na to wplynac, albo jakies inne czynniki (pomijam wiezienie itp, bo to oczywiste)?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Home Office rejestrujesz sie jesli pracujesz w UK. Jesli pracujesz niezarejestrowany to oznacza ze pracujesz nielegalnie i nie dostaniesz ani zasilku ani nawet emerytury za ten okres. Natomiast nie ma to zadnego zwiazku z praca w USA, co to kogo obchodzi...? Chyba ze konsul bedzie rzeczywiscie zorientowany i udowodni Ci ze w UK pracujesz nielegalnie a w USA jest alergia na nielegalnych wszelakiej masci i prowieniencji. Z Twojego postu wynika ze studiujesz, jako czlowiek z prawie wyzszym wyksztalceniem w ogole nie powinienes zadawac takich pytan, powinienes to zrozumiec "w lot" i odzalowac tych 90 funciakow, to sie naprawde moze oplacic w przyszlosci. Jesli tylko studiujesz takie pytanie nie powinno byc zadane poniewaz... jak wyzej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...