Skocz do zawartości

Pytanie Odnosie H1-b


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Zaczne od tego, ze jestem nowa osoba na forum i mam male pytanie odnosie wizy H1-B.

Chcialabym wyjechac do USA i nie wiem za bardzo od czego zaczac.

Od pol roku jestem w Polsce, gdzie wroicilam po 4 latach pobytu w UK.

W polsce zaczelam studia na kierunku finanse i rachunkowosc przedsiebiorstw, oraz pracuje dla Amerykanskiej firmy Franklin Templeton Investmens Poland na stanowisku Fund Accountant.

Do USA chcialabym wyjechac za ok 2 lata jak skoncze studia.

Dodam, ze mam dosiwadczenie w Banku na stanowisku Supervisor-Mortgage Service Officer ponad 2 lata w Australijskiej grupie finansowej min Clydesdale i Yorkshire Bank w Szkocji,

ukonczylam Technikum Ekonomiczne z Dyplomem i prawem do wykonywania zawodu Ksiegowej, za 2 lata bede miec licencjat jak juz wczesniej pisalam z Finansow i Rachunkowsci przesiebiorstw.

No i teraz moje male pytanko jakie mam szanse zeby ubiegac sie o wize H1-B??

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Karolina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie czytam, ale jestem ciekawa czy sie chociaz kwalifikuje, bo z teg co wiem to do niektorych zawodow trzeba miec licencje, a nie wiem wlasnie jak to jest w przypadku ksiegowych no i czy to ze w Polsce pracuje dla Amerykanskiej firmy jest jakims atutem (chociaz szczerze w to watpie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybkie odpowiedzi ;)

Kurcze no wlasnie to nie wchodzi w gre niestety, bo otworzyli biuro w Polsce z powodu ciecia kosztow i redukcji etatow w US.

Czy jest moze tu na forum ktos z Miami, bo jestem ciekawa czy trudno znalesc prace na Florydzie i czy jest zapotrzebowanie na Fund Accountant?

Pozdriawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...