Skocz do zawartości

Mam Pracodawce Co Teraz? Wiza H2b ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio bylem w ambasadzie USA po wize turystyczna. niestety nie dostalem :/ Bardzo chce poleciec do USA. Mam w stanach zanjomego ktory ma tam 3 restauracje! rozmaiwalem z nim i mowil ze moze mnie zatrudnic! jakie mam szanse na dostanie pozwolenia na prace? czyli wizy h2b ? czy nie jest za pozno na taka wize? slyszalem ze jest ograniczona ilosc? w ogole jakie sa mozliwosci podjecia pracy w USA jak sie ma , firme(pracodawce) ktora jest chetna mnie zatrudnic ? i jakie mam szanse na otrzymanie takiego pozwolenia(wizy) po tym jak odmowiono mi wizy turystycznej?(dodam ze nigdy w usa nie bylem) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze chce pracodawca zatrudnic Ciebie to nie wszystko,On musi postarac sie najpierw o taki druk:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...niv_h_visa.html

Nie ma znaczenia ze nie dostales wizy turystycznej ale jesli bys nie dostal i tej wizy to juz beda miec to w komputerze i jesli bys sie staral o wize turystyczna nastepnym razem moga wziasc to pod uwage ze mozesz leciec do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...