Skocz do zawartości

Prawo Jazdy W Usa Bez Waznej Wizy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ktos tu przytoczyl, ze nie ma policji ogolnokrajowej, a tylko miastowe, a w rzeczywistosci jest policja federalna (ogolnokrajowa) i nazywa sie FBI.

1) Zechcialbys zacytowac fragment, w ktorym pisze ze w USA nie ma policji ogolnokrajowej?

2) Napisz tez prosze od kiedy i na jakiej podstawie prawnej FBI zajmuje sie wykroczeniami drogowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Zechcialbys zacytowac fragment, w ktorym pisze ze w USA nie ma policji ogolnokrajowej?

2) Napisz tez prosze od kiedy i na jakiej podstawie prawnej FBI zajmuje sie wykroczeniami drogowymi?

1)

Departament Policji stwierdzil.. ktory departament?

Policja w stanach jest finansowana i zarzadzana lokalnie i nie ma jakiegos wspolnego Departamentu

Rozumujacy czlowiek to odczyta jako BRAK departamentu policji ogolnokrajowej, a ze istnieja tylko miastowe.

2) Napisz prosze gdzie napisalem, ze FBI zajmuje sie wykroczeniami drogowymi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumujacy czlowiek to odczyta jako BRAK departamentu policji ogolnokrajowej, a ze istnieja tylko miastowe.

Nie wiem co z tym zrobi "rozumujacy" czlowiek.

Wiem natomiast, ze dla kazdego myslacego czlowieka zdanie "Policja w stanach jest finansowana i zarzadzana lokalnie i nie ma jakiegos wspolnego Departamentu" jest prawdziwe.

Nie wyklucza oczywiscie istnienia FBI, natromiast policja federalna i jej dzialania nie sa tematem tego watku i nie widze zadnego powodu by o niej tutaj wspominac.

W swoich postach zarzucasz forumowiczom niewiedze i wysylasz ich do szkoly - nie mam zadnych watpliwosci, ze ta do ktorej ty chodziles nie uczyla logiki.

Napisz prosze gdzie napisalem, ze FBI zajmuje sie wykroczeniami drogowymi ??

Nigdzie nie napisales i ja niczego takiego nie twierdzilem - logika raz jeszcze.

Natomiast w postach przewija sie zatrzymywanie aut do kontroli i laczenie tego z weryfikacja legalnosci pobytu. Te czynosci wykonuja coraz czesciej policje lokalne i stanowe.

Uwaga ogolna: Jest to moja ostatnia odpowiedz w tym watku ad personam - ani mnie to bawi ani zaspokaja.

Milego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeli bez urazy ale ten serwis ktory podales to zwykli zlodzieje... te ich prawa jazdy i ID nie maja zadnej ale to zadnej mocy prawnej w usa, malo tego sa to poprostu podrobki, Fake IDs i uzywanie czegos takiego jest karalne.... "The International Driver?s document issued by the International Automobile Association is a translation of a national driver?s license which allows the motorist to drive in different territories without experiencing difficulties with various language barriers. This international driver?s license is, however, valid only with the original driver?s license" heheheheh zwykly smietnik.... takie samo ID zrobisz sobie na Times Square za $15 to juz lepiej isc do tlumacza i sobie przetlumaczyc prawo jazdy polskie wtedy to ma jakies znaczenie prawne no i jest zgodne z prawem...

tTn servis który podałem jest ok... To jest tłumaczenie oryginalnego prawa jazdy z twojego kraju. Działa u mnie w Virgini - miałem z 5 kontroli i żaden z policjantów nie pytał się o nic wiecej. Jak pokazesz ksiazeczke z PL (Międzynarodowe Prawo Jazdy) to Policjant cie wyśmieje tak jak kiedyś mojego kolegę,który musiał mu szukać gdzie jest w języku angielskim napisane, ze to Prawo Jazdy. State Trouper wzioł odemnie samo Tłumaczenie i nie było problemu; Lokalny Policjant poprosił dodatkowo o Oryginalne Prawo Jazdy z PL i tez nie było problemu... Jak będziesz miał tylko Polskie to zaczną się dodatkowe pytania bo zaden Policjant nie zostawi cię w spokoju jak mu nie udowodnisz, ze masz uprawnienia do poruszania się po drogach...

P.S.

Lepiej mieć takie tłumaczenie niz nie mieć go w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jezeli jestes w USA bez waznej wizy to jestes nielegalnie i wszystkie papiery jakies tlumaczenia sa nielegalne. Jesli ktorys policjantow sie bardzo uprze to moga cie nawet zamknac za posiadanie sfalszowanych dokumentow...

Czy to wyjasnia ci twoja sprawe.

Natomiast jesli jestes legalnie na wizie jakiejkolwiek mozesz prowadzic samochod na podstawie prawa jazdy ze swojego kraju, gdyz jesli je pokazesz policjantowi jest bardzo prawdopodobne ze poprosi cie o paszport (z kraju pochodzenia) z wazna wiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie orientujecie sie moze jak to jest, jezeli wyjedzie sie na W&T, zrobi prawko i ID.

To czy prawo jazdy bedzie wazne tylko na czas wizy?

Czy da sie pozniej pojsc do DL Office i odnowic bez udowadniania stuatusu bo wiza wygasla (pokazujac tylko stare DL i ID)?

Czy jak straci waznosc to juz nic nie da sie zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...