Skocz do zawartości

Prawo Jazdy W Usa Bez Waznej Wizy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Czy jest mozliwe wyrobienia prawa jazdy bez waznej wizy oraz karty SSN numer SSN posiadam karte mi ukradziono! Pomocy!

Bez SSn nie ma najmniejszych szans.... w chyba jeszcze 4 stanach nie trzeba udowodnic swojego statusu ale SSN musisz miec... z dniem 1 czerwca stan maryland zamyka droge dla nielegalnych emigrantow na otrzymanie prawa jazdy jak to bylo mozliwe do tej pory.... moja rada: jezdzij na polskim prawie jazdy.... ubezpieczenie mozesz wykupic w progressive np... zarejestrowac samochod mozesz w stanie Maryland... i w kilku innych stanach gdzie nie jest wymagane ID danego stanu a moze byc jakiekolwiek np Paszport... przy rejestracji samochodu nie musisz miec waznej wizy tak samo przy kupowaniu ubezpieczenia.... jesli bedziesz jezdzil jak czlowiek i nie zarobisz jakis powaznych punktow nikt nigdy cie nie ukaze za jazde na polskim prawie jazdy ale jak narobisz sobie biedy wtedy bedzie problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ci tylko doradzic, ze jesli masz polskie Prawko to najlepiej jest wyrobic sobie jego tutejsze tlumaczenie - wyglada ono jak normaalne Prawo jazdy po angielsku; w naglowku jest INTERNATIONAL DRIVER LICENSE - jest to w zasadzie tlumaczenie twojego polskiego prawa jazdy ale wiekszosc Policjantow nie zwraca uwagi na to... Wyrobic mozesz je on line w kilku servisach za ok 50$, Ja polecam ten servis, sam kiedys u nich takie prawko wyrabialem:

International Drivers License

Ja mam Virginia DL ale mam takze i takie, kilka razy zatrzymywala mnie Policja stanowa i miejscowa - pokazywalem to prawko INTERNATIONAL - nigdy nie bylo problemu; raz tylko Policjant poprosil dodatkowo o prawko z mojego oryginalnego kraju. Adres na tym Internationad DL wpisujesz tutejszy w USA. Sam plastik jest bardzo dobrze zrobiony, folia zabezpieczajaca ma mnostwo hologramow, ktore daja wrazenie autentycznosci dokumentu; calosc jest swietnie wykonana a wszystko przy okazji jest legalne i zgodne z prawem... osobiscie uwazam, ze wyglada ono lepiej niz niejedno DL z niektorych stanow USA...

Do poruszania sie autem musisz miec Prawo jazdy amerykanskie lub z twojego oryginalnego kraju... Policji nie interesuje twoj status - oni nie sa z ICE lub Homeland Security... Ich interesuje to na jakiej podstawie Ty poruszasz sie autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nawet wyrobisz prawko gdzies gdzie nie potrzebuja pewnych dokumentow to nie wymienisz go w tym miejscu gdzie mieszkasz a gdzie beda potrzebowac SSN,legalnego pobytu.Pamietaj o tym.

Policji nie interesuje twoj status - oni nie sa z ICE lub Homeland Security... Ich interesuje to na jakiej podstawie Ty poruszasz sie autem...

Szeli powoli to sie zmienia i nawet pare artykulow o tym bylo na tym forum jak kto Policja zatrzymuje osoby do wyjasnienia o legalnosci pobytu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci przypadku z pewnoscia zawinily osoby, ktore np nie mialy waznego ubezpieczenia, poruszaly sie po drogach bez jakiegokolwiek zrozumialego dla Policjanta Prawa Jazdy lub staraly byc madrzejsze niz Policjant - pytanie bez odpowiedzi rodzi kolejne pytanie. Poprostu nalezy miec szacunek do Strozow Prawa i to zawsze poplaca... miej International Drivers License aby Policjant po angielsku mogl przeczytac co to za dokument i wszystko bedzie ok. Moj kolega byl w USA 8 lat nielegalnie - obecnie wrocill do PL juz na stale ale podczas calego pobytu poruszal sie wszedzie na tym International DL z linka w gorze, Policja zatrzymywala go mnostwo razy w roznych stanach i nigdy nie bylo problemu. Zawsze gdy pytali sie dlaczego nie zrobil Stanowego; on odpowiadal, ze wciaz czeka na SSN i pokazywal numer podatkowy z IRS - mowil, ze ten dostal dosc szybko wiec wkrotce napewno przyjdzie SSN...

P.S.

Numer IRS kiedys mozna bylo wyrobic bardzo szybko i mogl to zrobic kazdy, nie wiem jak jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...