Skocz do zawartości

Gdzie Warto Robić Zakupy


Sylvaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Ludzie, błagam, nie róbcie takiego dziadostwa jak z tym przeklejaniem/odrywaniem cen . .. nie dość, że w Marshallu i tak markowe ubrania są przecenione do na prawdę niskich kwot, to jeszcze ktoś chce kombinować albo kraść . . . buractwo, cebulactwo i kvrestwo umysłowe, tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W zeszłym tygodniu byłam w Walmacie i byłam zszokowana cenami męskich spodni Wranglera (16 dolarów). Jakim cudem one kosztują w Polsce ok 200zł !? To jest niesamowite jak bardzo przepłacamy za ciuchy tu w Polsce. Nawet głupi Tommy Hilfiger czy Calvin Klein Jeans to marka 'taka sobie' , w Wawie fajne zakupy ciuchów tych marek to pensja przeciętnego Polaka. Zastanawia mnie dlaczego tak przepłacamy, bo w ogóle się nie opłaca kupować ciuchów w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu byłam w Walmacie i byłam zszokowana cenami męskich spodni Wranglera (16 dolarów). Jakim cudem one kosztują w Polsce ok 200zł !? To jest niesamowite jak bardzo przepłacamy za ciuchy tu w Polsce. Nawet głupi Tommy Hilfiger czy Calvin Klein Jeans to marka 'taka sobie' , w Wawie fajne zakupy ciuchów tych marek to pensja przeciętnego Polaka. Zastanawia mnie dlaczego tak przepłacamy, bo w ogóle się nie opłaca kupować ciuchów w PL.

To zalezy, jaki to model, lub czy to sa spodnie z wadami fabrycznymi czy bez, jaki jest mix tkanin, albo chociazby kraj produkcji. Wrangler A / Wrangler B, moga miec kolosalne roznice, a tym samym, CENY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja czytałam, że w niektórych sklepach są specjalne zabezpieczenia przed odrywaniem cen, więc lepiej tego nie próbować.

A daj spokój, niech się wstydu trochę najedza jeden z drugim to im przejdzie. :P

W zeszłym tygodniu byłam w Walmacie i byłam zszokowana cenami męskich spodni Wranglera (16 dolarów). Jakim cudem one kosztują w Polsce ok 200zł !? To jest niesamowite jak bardzo przepłacamy za ciuchy tu w Polsce. Nawet głupi Tommy Hilfiger czy Calvin Klein Jeans to marka 'taka sobie' , w Wawie fajne zakupy ciuchów tych marek to pensja przeciętnego Polaka. Zastanawia mnie dlaczego tak przepłacamy, bo w ogóle się nie opłaca kupować ciuchów w PL.

Tez mnie te ceny szokowały, ale teraz tak bardziej poznałam sie na jakosci tych tanszych produktow. Chociaz ostatnio poszlam do Walmarta i kupilam tatusiowi koszule z Wranglera za niecałe 10 dolców. Koszula wyglada na b. dobrze wykonaną i z dobrego materiału, wiec jestem zadowolona.

Ale mozna sie niestety naciac, ze bluzka niby Hilfigera, Korsa czy Kleina ale w skladzie ma w wiekszosci poliester, ktorego moja skora nie toleruje, bo zaraz jak zaloze to mnie wszystko swędzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...