Skocz do zawartości

Wyciągi Z Konta?!:( Niezbedny?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej w piatek jade do konsulatu w Krakowie, we wtorek sie umawialam i mnie wcisneli. Jednak mam problem teraz tak czytam i czytam i wycztalam ze gdy wpisuje ze koszty podrozy pokrywaja rodzice to potrzebny jest wyciag bankowy ich konta? Jest to prawda? Czy jest to niezbedne poniewaz watpie abym to jutra do zalatwila. Mieliscie sytuacje w ktorej konsul chcial od was wyciag? Prosze o odpowiedzi :(. Czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem około miesiąc temu na rozmowie z Konsulem i wpisałem na wniosku, że rodzice mi sponsorują podróż.. Konsul nie chciał nic ode mnie odnośnie wyciągów z konta, zadał 2 pytania i powiedział, że paszport przyjdzie w 5dni. Cała rozmowa z nim trwała około 1min :( Więc nie stresuj się ;D

BTW. Mam 17lat ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martaaa_ dawniej o takie cos pytali teraz musisz wiedziec co robia rodzice,po co lecisz,na ile czasu itp

Marta taka mala rada,mozesz czytac posty z 2004 roku czy tez z 2005 ale zobacz czy teraz ktos potrzebowal tego do rozmowy,,tak samo ma sie z wypelnianiem ds 156 ze mozna bylo kiedys wypelnic recznie i komputerowo a teraz masz tylko przez komputer ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha ok dzieki :( a powiedz mi jeszcze jezeli ja z moja kuzynka mamy wejsc na jeden nr praktycznie z moja ciotka bo to ona musi byc za moja kuzynke jezeli ona ma dopiero 12 lat ( no ale wniosek i wszystko jest na moja kuzynke - po prostu mama ja musi reprezentowac) czy ona powinna miec jakies wyciagi itp? Acha no i mam jeszcze jedno pytanie odnosnie daty ja wiem na ile chce leciec ale mniej wiecej ( nie mam biletow kupiownych) to jak mam wpisac jakas date?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wpisac ze lecisz na wakacje,,lipiec -sierpien lub tez ze np od 10 lipca do 30 sierpnia,.,tyle masz mozliwosci wpisania

Teraz wszystko odbywa sie na zasadzie rozmowy i przekonania Konsula ze tam nie zostaniesz i na czas wrocisz .Nie wiem kto bedzie rozmawial ale radze sie do tego przygotowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...