Skocz do zawartości

Przedluzenie Wizy Turystycznej, Jaki Podac Powod? Pilne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja i moj maz jestesmy w stanach od 14 stycznia 2009 roku, konczy nam sie juz wiza turystyczna i chcemy ja na dniach przedluzyc, wiem ze kosztuje to w sumie 380 $ od osoby (ze wszystkimi oplatami), na koncie powinnismy miec ok. 8800 $ (konto jest na meza ale chyba moge wyslac wyciag z niego jako swoj, lub nasz wspolny?) mam nadzieje, ze to wystarczy.Chcemy napisac, ze mieszkamy w Los Angeles u ciotki i zamierzamy jeszcze zwiedzac, mamy tez rodzine w Philadelphi (gdzie na poczatku przylecielismy i potem po zwiedzieniu kilku miejsc przylecielismy do Californi)i z tamtad tez mamy bilety powrotne (z Philadelphi). Planujemy przebukowac bilety na 19 grudnia 2009 roku, zeby wrocic na Swieta do domu. Mam prosbe do osob, ktorym udalo sie otrzymac przedluzenie aby podzielily sie swoimi doswiadczeniami, co radzicie jeszcze napisac w uzasadnieniu?

Mam jeszcze jedno pytanie, wiza nam wygasa 14 lipca 2009 jesli dostaniemy negatywna odpowiedz po tym terminie to mamy jeszcze pare dni na opuszczenie USA, czy juz jestesmy nielegalnie?

Z gory bardzo dziekuje za wszelkie wskazowki :(

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniecie odmowna decyzje wtedy macie czas na wyjazd z USA i jak nie wyjedziecie na czas to wtedy bedziecie nieleganie.A co do kwoty to kto Wam tak powiedzial ze taka kwota moze byc?

a teraz pare spraw o ktorych powinnas wiedziec,jesli kiedys zamierzasz miec wize do USA to kazde przedluzenie pobytu w USA zle jest widziane w Ambasadzie USA i wtedy wizy mozecie nie otrzymac,jak masz na 10 letnia wize wklejona i bedziesz chciala-bedziecie chcieli wrocic do USA szybko to moga byc problemy z wjazdem do USA bo kogo jest stac na pobyt 6 miesieczny lub tez dluzszy ?Napisalem to abys wiedziala co moze sie stac jak zostaniecie dluzej

fajna macie rodzine ze Was tyle trzyma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje :(

Informacje o takiej kwocie otrzymalismy w urzedzie emigracyjnym.

A rodzina owszem jest fajna, ale nie mieszkamy u nich, wynajmujemy sami mieszkanie :P

Chyba nie zdecydujemy sie jednak na to przedluzenie, za duze ryzyko przy nastepnym przyjezdzie.

Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...