Skocz do zawartości

One Way Ticket To Las Vegas (mccarran Airport)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Nigdy dotąd nie leciałam do Stanów, dlatego mam kilka pytań o bilet, mianowicie do LAS VEGAS w jedną stronę. Lot: z Warszawy. Jeżeli ktoś się orientuje, z jakich linii lotniczych najlepiej skorzystać, żeby nie przepłacić to proszę o radę. A może lepiej kupić bilet w Stanach (bo mam taką możliwość). Jeśli wiecie coś o tanich połączeniach do LV to proszę o odpowiedź.

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz sie przesiadac w Europie i w USA czy tez w samym USA?bo jak tylko 1 przesiadka to pozostaje LOT i wtedy masz przesiadke na terenie USA..

A kiedy chcesz leciec?w okresie wakacji czy tez po tym okresie czasu?

ps napisze ze Ty lecisz na pobyt staly :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz cos taniego to mozesz i kupowac pare dni-tygodni przed odlotem tylko ze okres wakacyjny ma malo takich tanich biletow-miejsc i tutaj jest maly problem ...I dlatego tez wiele osob jak wie ze chce leciec w okresie wakacji z takim wyprzedzeniem bilety kupuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega watpliwosci tylko ze w tym roku mozna ryzykowac bo linie lotnicze cierpia tak jak prawie kazda galaz gospodarki na "recesje" i troche bardziej ludzko patrza na swiat czyli

mozna kupic bilety znacznie taniej niz co roku do tej pory. Na przeloty wakacyjne trans-oceaniczne tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...