Skocz do zawartości

Przesiadka, Paryz


Rekomendowane odpowiedzi

W piatek bylam przy boardingu samolotu do Seattle i mialam dwoch pasazerow przylatujacych z WAW o 9.30. Przybiegli (doslownie) do gate kiedy byl juz last call okolo 10.20, wiec zdazyli na samolot (tego dnia wszystkie loty byly bardzo pelne). Przesiadka w godzine na CDG jest wiec mozliwa, ale trzeba sie spieszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w Paryzu wspominam jako najgorsze na jakich bylem. Lecialem do NY przez Paryz i lot z WAW byl opozniony o 40-50min, dolecialem z opoznieniem 30min, a mialem 1h na przesiadke. 30 min powinno wystarczyc, ale znalezc jakas kolejke (tam autobus) to jest problem gigant, szczegolnie gdy czlowiek biegnie :) No coz wkoncu dobieglem na "przystanek", ale wtedy okazalo sie ze ten ich cholerny autobus jezdzi od A do F (chyba), ale nie odrotnie, wiec z C musialem objechac wszystkie pozostale, az dotarlem do swojego B i po dobiegnieciu gate juz byl zamkniety i tylko zobaczylem cofajacy sie samolot :D

Nie wiem, czy mieli jakies urwanie glowy tego dnia, ale byla kolejka do informacji jak na JFK do immigration. Przebukowali mi bilet bezproblemu, nawet nie sluchajac co mialem do powiedzenia i musialem czekac 4h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam,

mam pytanko - lecę do NY na JFK 2 września 2009r. o godzinie 15.45 z warszawy do Paryża Air France. Tak jak inni wspominali mam tylko godzinę na przesiadkę - czy ktoś leci w tym samym terminie? Czy z 2F na 2E jest daleko i czy można dobiec piechotką czy należy czymś jechać?.

Pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...