Skocz do zawartości

Zielona Karta- 2 Interview


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Prosze o podpowiedz dotyczaca mojego przedluzenia zielonej karty. Otoz termin waznosci mojej zielonej karty konczy sie we wrzesniu, dostalam ja na dwa lata okresu probnego, wiem ze musze zlozyc aplikacje o przedluzenie jej 90 dni przed uplywem terminu waznosci karty i mam pytanie w zwiazku z tym, jaka powinnam wypelnic forme?, jakie dokumenty powinnam dolaczyc wraz z ta forma?, czy stara zielona karte tez odsylam?, czy musze ponownie robic odciski jakies badania?, czy na interview musze isc z mezem czy juz sama?, czy mam zabrac jakies dokumenty ze soba?

Z gory dziekuje za podpowiedz i serdecznie pozdrawiam

Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypelniasz forme I-751 Petition to Remove Conditions of Residence placisz $465 plus $80 biometric.Czyli bedziesz miala odciski ale zazwyczaj nie ma juz interview tylko przysylaja Ci kolejna karte na 10 lat.W instrukcji jest napisane do masz im przyslac zazwyczaj to co juz wysylalas im za pierwszym razem a mianowicie swiadectwa ze nadal jestescie malzenstwem itd.Poczytaj instrukcje do formy I-751

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Dziekuje za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie odnosnie tej formy I-751 tam jest pytanie w czesci 3 o jakies inne nazwisko ktore sie uzywa pewnie chodzi o nazwisko panienskie ale ja np. mam nazwisko tylko jedno swoje nie zmienialam na meza czy ja mam tam cos wpisac? a ten alien registration number skad mam wziac? a ten czek mam wyslac jeden na 465 i drugi na 80 czy wszystko na jednym?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz "NONE" bo oni pytaja czy uzywalas wczesniej jeszcze jakiegos nazwiska np panienskiego lub z poprzedniego malzenstwa.Jesli Ty swego nazwiska nigdy nie zmienilas wiec wpisujesz tylko "NONE".

Alien registration nr to numer "A" na Twojej starej karcie.Dostalas ten numer jak staralas sie o GC.Jest na wszystkich Twoich Notice of Action.Wysylasz tylko jeden czek na sume $545.

Tak na marginesie to troche dziwne zadajesz pytania(proste i bardzo banalne) chyba juz to wczesniej przechodzilas starajac sie o 2-letnia GC???No coz staram sie jak moge pomoc tak jak wczesniej inni mi pomogli za co jestem ogromnie wszystkim wdzieczna.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za ponowne odpisanie. Jesli chodzi o moje pytania to moze rzeczywiscie moga wydawac sie dziwne aczkolwiek z drugiej strony nie, dlatego ze pierwszym razem papiery na GC mialam wypelniane przez adwokata stad ta moja niewiedza, teraz chce zrobic to sama wiec zwrocilam sie o pomoc tutaj gdybym wiedziala wszystko i nie miala watpliwosci to pewnie nie zadawalabym tych wszystkich dziwnych pytan.

Tak na marginesie gratuluje wiedzy i tego ze Ty jak to przechodzilas to nie zadawalas komus dziwnych i banalnych pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za ponowne odpisanie. Jesli chodzi o moje pytania to moze rzeczywiscie moga wydawac sie dziwne aczkolwiek z drugiej strony nie, dlatego ze pierwszym razem papiery na GC mialam wypelniane przez adwokata stad ta moja niewiedza, teraz chce zrobic to sama wiec zwrocilam sie o pomoc tutaj gdybym wiedziala wszystko i nie miala watpliwosci to pewnie nie zadawalabym tych wszystkich dziwnych pytan.

Tak na marginesie gratuluje wiedzy i tego ze Ty jak to przechodzilas to nie zadawalas komus dziwnych i banalnych pytan.

Ja wypelnialam sama wszystko od poczatku i nie mialam zadnych pytan bo wszystko pisze w instrukcjach. Chyba nie ma sie o co obrazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba tu zaszla jakas pomylka :D ja tylko sie zdziwilam ze po tym jak dostalas 2-letnia zielona karte nie wiedzialas co to jest "A#" bo wygladalo to troche dziwnie a kolezanka emm stanela w moje obronie za co bardzo dziekuje.Nikogo nie chcialam obrazic tylko sie troszke zdziwilam i tyle :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...