Skocz do zawartości

Zielona Karta- 2 Interview


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja sie nie obrazam po prostu jesli czegos nie wypelnialam to moge nie wiedzec jak to zrobic dlatego prosilam o pomoc tutaj i naprawde jestem Ci wdzieczna ze mi jej udzielilas. Pozdrawiam

Narazie nie masz za co byc mi wdzieczna ale moze przyda Ci sie ten link ( Lifting of conditions)

http://www.visajourney.com/forums/index.ph...p;page=examples

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdziecznym nalezy byc zawsze :D obojetnie czy ten ktos Nam malo-duzo pomogl ,takie sa zasady zycia :)

A wracajac do tematu,wiele osob zadaje pytanie -pytania i moze czasami wypadalo by napisac cos wiecej ze np prawnik mi wypelnial i dlatego tez nie jestesm pewna-pewien pewnych spraw lub tez juz dawno to bylo i troche z glowy wyszlo :P..Tak to miej wiecej widze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdziecznym nalezy byc zawsze :D obojetnie czy ten ktos Nam malo-duzo pomogl ,takie sa zasady zycia :)

A wracajac do tematu,wiele osob zadaje pytanie -pytania i moze czasami wypadalo by napisac cos wiecej ze np prawnik mi wypelnial i dlatego tez nie jestesm pewna-pewien pewnych spraw lub tez juz dawno to bylo i troche z glowy wyszlo ;)..Tak to miej wiecej widze :)

Wiesz :P to Ty tak widzisz- moze by wypadalo moze by nie wypadalo, ja to widze w ten sposob ;skoro o cos pytam i prosze o jakas podpowiedz to znaczy ze tego nie wiem i chyba nie musze sie rozpisywac ze "nie wiem tego bo cos tam" co to kogo obchodzi? jesli ktos che mi odpisac to odpisuje jesli nie, to nie odpisuje, a o tych zasadach zycia to nie wiem po co piszesz ja wiem co znaczy byc komus wdziecznym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagodaooo nie wiem kogo Ty na swojej drodze spotykasz,spotykalas i bedziesz spotykac,,ja zazwyczaj spotykam takie osoby ktore albo nie wierza lub tez trzeba im pewne sprawy wyjasniac i tlumaczyc .

a o tych zasadach zycia to nie wiem po co piszesz ja wiem co znaczy byc komus wdziecznym.

napisalem to tak do wszystkich bo nie kiedy spotyka sie takie osoby ktore albo tego nie znaja,nie chca byc wdzieczne lub tez olewaja wszystko i wszystkich ..No ale sa tacy ze nie maja z tym problemu no i spotykaja same porzadne osoby na swojej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6 :D kazdy napewno na swojej drodze spotyka roznych ludzi jedni sa dobrzy drudzy nie, wierz mi ze tyle ile jest ludzi tyle jest psychik i zgadzam sie z Toba ze sa tacy ktorzy potrafia docenic czyjas pomoc i tacy ktorzy nie, twierdzac ze im sie wszystko nalezy, ja jestem osoba ktora szanuje i docenia innych i rzeczywiscie chyba wzielam to do siebie, dlatego zwracam honor i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...