Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm dzieki o tym nie pomyslalem. Wiec chyba najrozsadniej bedzie ubezpieczyc sie zaraz po wjezdzie do US. A spytam czy aby miec ubezpieczenie rodzinne musze byc w zwiazku malzenskim? Narzeczona moglaby mnie dopisac, ale to chyba dopiero po slubie, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Osobiście polecam Allianz Direct Globtroter - wszystko załatwiają za nas w razie nagłego wypadku czy też zachorowania (ginekologa i dentystę też :) ) stawka to około 200zł za miesiąc - ale opłaca się tyle wydać !!!!!!

Jeżeli chodzi o kwoty ubezpieczenia to najlepiej ubezpieczać się KL od 25000 wzwyż :D , OC (mienia i osobów) 10000

A czy nie ma podlimitu na dentyste?

Ktos tu sie pytal na co zwracac uwage przede wszsytkim na podlimity i wyłaczenia czyli czytac ogolne warunki ubezpieczenia.

Ubezpieczenie jak naprawde dziala to dowiemy sie dopiero kiedy z niego skorzystamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam PZU Wojażer. Ja ubezpieczyłam się na 10000 euro, składkę zapłaciłam 107 zl (stawka za miesiąc). Warunki najlepsze na polskim rynku, wiele osób sobie chwali. Pokrywają nawet wizytę u dentysty.

Sprawdz dobrze jak pokrywaja tego dentyste. Czy takie super ubezpieczenie piersza firma z brzegu 30 tys euro suma ubezpieczenia koszty leczenia i asistance 130 skladka za miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...