Skocz do zawartości

Zielona Karta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziękuję za informacje, ale może są jakieś inne sposoby na otrzymanie GC poprzez członka rodziny?

Może, jako wnuk mógłbym się ubiegać o jakąś wizę imigracyjną albo coś w tym stylu? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam filwar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja sie podepne pod wątek i zapytam jak sprawdzić czy cos sie dzieje w sprawie petycji na ZK ? Dzisiaj sie dowiedziałem przez przypadek, że moja roztrzepana siostra składając papiery na matke kilka lat temu na ZK, złożyła rózniez na mnie ! Tylko że moja matka ma juz ZK od 2 lat a ja nadal czekam. Siostra oddala jeszcze ze cos jej tam po 2 czy 3 latach odsyłali jakąs odpowiedż ale nie pamięta o co chodziło. Jak to sprawdzic przez interent ? Da sie na ich stronach jakos wyszukac ? czy tez jak zadac poprawnie pytanie emailem jezeli jest taka opcja ?

Kurcze , bo może cos sie dzieje w mojej sprawie ? Wiem że to bylo poruszane gdzies na forum ,ale podpinam sie pod watek moze szybciej dostane wskazówke niz sie przebije przez gąszcz postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie mam numeru, siostra z powodu ówczesnych okolicznosci (choroba dziecka) , kiedy dostala korespondencje z USICS , zupełnie "olala" jakos ten list. Musiala by chyba dzwonic i pytać na tą infolinie. A po nazwisku na ich stronie nie można sprawdzac ? bo nawet tego sprawdzania po nr jakos nie moge znależć, moze to z nagminnego nie wyspania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...