Skocz do zawartości

O Wizę W Szkocji.


filwar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To o jaka wize bedziesz sie starac wrescie?studencka czy tez turystyczna?

Napewno nie mozesz mowic-pisac nieprawdy a jedynie odpowiadac na zadane pytania i tutaj nic nowego nie przeczytasz ..

I teraz jak bedziesz przekonywujacy w tym co bedziesz mowic to wize otrzymasz .

ps i jeszcze raz napisze,nie zakladaj nowych tematow jak masz ten swoj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw o Turystyczną, a potem o Studencką jak dobrze pójdzie.

Więc wystarczy mówić prawdę i być przekonywującym? Może masz jeszcze jakieś porady?

Nowy temat założyłem, ponieważ w temacie O WIZĘ W SZKOCJI są różne pytania, a w temacie WIZA TURYSTYCZNA - PORADY miały być posty tylko z treścią dotyczącą porad w sprawie ubiegania się o Wizę Turystyczną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Razem z babcią wybieramy się w Sierpniu do Warszawy, żeby starać się o wizę turystyczną. Moja babcia starała się już kiedyś o taką wizę ale jej niedostała, ponieważ nieudowodniła ( czy coś w tym stylu), że niezostanie w USA na stałe. Moje pytanie brzmi: jakie mamy szanse dostać wizę turystyczną i jak możemy udowodnić więź z Polską i że niezostaniemy w USA na stałe? Moim zdaniem mamy szanse, ponieważ ja w PL mam rodzinę, szkołę itp, a babcia też ma rodzinę, pracę, rentę itp. Proszę o pomoc . WAŻNE !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziales wnioski do wypelnienia?to tam masz co robisz w Polsce,na ile lecisz,do kogo itd....

I teraz co powiesz bedzie sie zgadzalo z tym co napisales wtedy masz szanse na wize ,pamietaj aby odpowiadac na pytania i tylko tyle .

ps ta wiez udowodnisz pod czas rozmowy i jak bedziecie odpowiadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...