Skocz do zawartości

Marcin Gortat


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy .. wydawalo sie ze Clevland rozjedzie Orlando a tu niespodzianka i okazalo sie ze sam LeBron nie przepcha druzyny do finalu. Podobnie LA - jesli Kobe nie bedzie mial wsparcia reszty druzyny to Magic moga pokusic sie o mistrzostwo ;) Jak dla mnie moze byc 4:3 dla Magic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wypadl swietnie, na luzie, z jajem i gadal calkiem sensownie. Coraz bardziej zaczynam go szanowac i wierze ze zrpbi kariere w NBA. Moze nie na miare gwiazdy ale wyrozniajacego sie centra. Na pewno treningi przeciwko Howardowi pomogly rozwinac umiejetnosci ale chyba juz czas na nowy zespol i granie po 20-30 minut w meczu. A mistrzostwa chyba nie zdobeda ... kiedys bylem fanem Howarda ale niestety coraz mniej podoba mi sie jego gra - zbyt silowa, jednostronna i prosta, a reszta druzyny gra zbyt nierowno (zwlaszcza Turkoglu i Lewis).

A tak w ogole to Gortat mi zaimponowal wsadem z osobistych i licze ze kiedys wystapi z nim w jakims konkursie slam dunkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...