Skocz do zawartości

Ambasada W Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tez dostalem wize, a jak reszta? Czas oczekiwania ok 45 min, rozmowa ok 20-30 sekund - do kogo? na jak długo? i czy bylem kiedyś za granicą (tu się uśmiałem bo we wniosku miałem wpisane duuuużo)

Pytanie do nokian?

A w którym formularzu (wniosku) miałes pytanie dotyczace pobytu w innych krajach? Ja byłam legalnie w Szwecji, przez 5 lat i wróciłam do PL bo chce tu byc i tu zyc, ale do tej pory nie miałam szansy przy 2 spotkaniach w konsulacie nawet im o tym napomknac, wiec jezeli jest gdzies miejsce, gdzie moge to wpisac to było by super. Moze tym ich przekonam, ze moim celem nie jest imigracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunia jak dobrze przeczytasz formualrze to zobaczysz ze tam gdzie sie wpisuje te dane z pobytow zagranica jest formularz ds 157 ktorego dziewczyny-kobiety nie wypelniaja (tzn nigdy na forum zadna z dziewczyn-kobiet nie byla o takie cos proszona jak chodzi o wize turystyczna)a nokian widac musial bo jest w odpowiednim wieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Mam niedługo spotkanie (w spr. wizy turystycznej) w Wawie, Czy moglby mi ktos polecic jakieś miejsce, gdzie moge zostawic np. telefon komorkowy? Wczesniej starałam sie o J-1, ale rzeczy jak komórka przechowywał dla całej grupy ktoś od organizatora. Prosze jesli ktos jest zorientowany o odpowiedz, jaka jest opłata za takie przechowanie? Wizyte bede miec wczesnie rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saka, bardzo dziekuję za szybką odpowiedź, a czy orientujesz się czy nie będą robić problemów z przechowaniem także aparatu cyfr.? Będę już i tak wystarczająco zestresowana spotkaniem z konsulem i wolałabym z góry wiedzieć, a aparat też planuję wziąść:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświeżam stary temat, ale to pytanie wydaje mi sie tutaj stosowne.

Mam oczywiscie smieszny problem :P

Otóz na ustravel jest napisane:

"dużych toreb/torebek, większych od kartki papieru formatu A-4 i teczek. Można wnieść jedną plastikową torebkę/okładkę lub teczkę z dokumentami dotyczącymi wniosku albo małą torebkę."

I chce wziąźć taka plastikowa teczkę, przezroczysta z dokumentami, paszport i wszystko co potrzebne, reszte rzeczy chce zostawic w hostelu w szafce pod kluczykiem. I moje pytanie jest takie czy moge wziaźć dodatkowo do tej teczki mała torebkę, wielkosci moze dwóch smartfonów (nie wiem do czego lepiej porównac :P) i miec tam powiedzmy kluczyk do tej szafki, portfel i inne dokumenty swoje, bo najzwyczajniej nie jestem ufna i nie chciałabym zostawiac takich wartosciowszych rzeczy w tej szafce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...