Skocz do zawartości

Pytanie - Wyjazd Do Usa


Misiek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!! jestem nowy na tym forum wiec pewnie temat już sie powtórzy.

Ogólnie chodzi mi o to w jaki sposób mozna wyjechać do USA:

Jestem studentem obecnie pierwszego roku. Chciałbym wyjechac do USA na wakacje do pracy i nie wiem jak do tego sie zabrac. poczytałem już na tym forum sporo topiców i im wiecej czytam to stwierdzam że taki wyjazd jest bardzo trudny do zorganizowania. Od czego wogóle zaczac?? Lepiej szukać na własną ręke pracy czy przez jakieś firmy które to organizują. Pytam czy szukać na własną rękę ponieważ mam kuzyna który jest już w USA ponad 8 lat z tego co wiem od kilku lat ma Zieloną Karte. Ma bodajże firmę. W jaki sposób sie zorganizowac z tym wszystkim?? Pytan mam bardzo wiele. jeżeli już gdzies jest jakiś topic na ten temat to podsyłajcie linki. pozdrawiam serdeczenie z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten rok może by Ci się jeszcze udało coś zorganizować - paszport 3 tygodnie więc najwcześniej wyjazd pod koniec czerwca. Nie wiem czy przypadkiem nie ma możliwości przyspieszenia wydania paszportu ale i tak wizę musiałbyś jeszcze załatwiać i DS2019 a to trwa :/

chyba jednak lepiej w przyszłym roku. Poprzeglądaj sobie oferty Work & Travel. Żeby móc pojechać trzeba mieć ukończony 1 semestr studiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to już dawno razmawiałem z kuzynem na ten temat i powiedział ze bez problemu u niego prace mam wyżywienie i mieszkanie wiec o to sie wogóle nie martwie szczerze musze tylko tam wyjechac a wiadomo ze z tym sa problemy. Nie wiem jak to będzie wyglądało bo on wyjechał tam też niby na 3 miesiace ale został... wiec nie wiadomo czy mnie wogóle wypuszczą z kraju jeszcze jak będą wiedzieli że jade do niego i zaczynam sie własnie zastanawiać w jaki sposób zrobić tak żeby pojechac tam i nie mieć problemu z wyjazdem. Jego siostra była w poprzednim roku u niego ale ona ma rodzine prace wiec wize dostała bez problemu, za to jego brachol znowu nie dostał i tak to wygląda że chcac nie chcac będe mógł mieć wiekszy problem z tym niż pewnie moge sie spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...