Skocz do zawartości

Wyjazd Typowo Turystyczny


lechicki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Proszę o info jeśli ktoś z Was był w USA w celach turystycznych-typowo turystycznych. Chciałbym wyjechać do USA na miesiąc dwa i przejechać Stany pociągiem, może macie jakieś doświadczenia i pomocne informacje na temat takich wyjazdów. Co trzeba pokazać konsulowi, jaki jest koszt utrzymania w tanich hotelach w USA.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Proszę o info jeśli ktoś z Was był w USA w celach turystycznych-typowo turystycznych. Chciałbym wyjechać do USA na miesiąc dwa i przejechać Stany pociągiem, może macie jakieś doświadczenia i pomocne informacje na temat takich wyjazdów. Co trzeba pokazać konsulowi, jaki jest koszt utrzymania w tanich hotelach w USA.Pozdrawiam

Pytanie zadane tak, że ręce opadają :)

Całe mnóstwo ludzi jeździ do USA w celach "turystycznych-typowo turystycznych".

A twoja wypowiedź sugeruje, że większość jedzie zrywać azbest z budynków.

Ale wracając do meritum - nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Inna będzie cena hotelu w NYC, inna w oolicy parków narodowych, a jeszcze inna na zadupiach.

Myślę, że wujek google może Ci jedynie pomóc. Chyba, że sprecyzujesz swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zadane tak, że ręce opadają :)

Całe mnóstwo ludzi jeździ do USA w celach "turystycznych-typowo turystycznych".

A twoja wypowiedź sugeruje, że większość jedzie zrywać azbest z budynków.

Ale wracając do meritum - nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Inna będzie cena hotelu w NYC, inna w oolicy parków narodowych, a jeszcze inna na zadupiach.

Myślę, że wujek google może Ci jedynie pomóc. Chyba, że sprecyzujesz swoje pytanie.

to je sobie przewiąż za głową, całe mnóstwo to nie znaczy, że i ja muszę tak jak ty zrywać azbest z dachów...proszę więcej nie pisać i pamiętać o rękach.../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jednak kwalifikowałbyś się do tej pracy. Chamstwo prezentujesz wystarczające.

Włazisz na forum, zaśmiecasz je takim samym spamem w kilku miejscach, gdy ktoś zwraca ci na to uwagę reagujesz agresją, nie umiesz zadać normalnie pytania, na zwrócenie w tej sprawie uwagi odpowiadasz dresiarskim chamstwem i oczekujesz, że ktoś ci tu pomoże????

Turlaj dropsy chłopcze.

I ucz się na własnych błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...