Skocz do zawartości

Wiza Dla Przyszlej Maturzystki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam 18 lat i chodze do 3 klasy technikum hotelarskiego za rok mam mature ( technikum jest czteroletnie). Za rok po maturze na wakacje chcialabym wybrac sie do Stanow na mniej wiecej 2 tygodnie tylko nie wiem czy moge dostac wize, poniewaz Konsul moze myslec ze chce wyjechac z kraju w poszukiwaniu pracy w tamtych regionach jednak mi wcale nie zalezy poprostu chce odwiedzic rodzine i zwiedzic NY. Pomocy mam jakies szanse???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy kiedyś skończą się tematy z pytaniami "czy mam szansę na wizę"? przecież na forum nie siedzi konsul z ambasady i nie powie wprost tak dostaniesz lub nie, każda wizyta jest inna, każdy ma inną sytuację, wystarczy poszukać, podobnych tematów na pęczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danik tylko widzisz takie osoby jak np. kiniaaa szukaja wlasnie w forum odpowiedzi na pytanie ich nurtujace, bo ICH sytuacja jest w tym wypadku szczegolna, bo to ICH sytuacja. Rozmowa z konsulem jest czyms nowym, wiec pytanie z serii "czy mam szanse" jest pytaniem konkretnym, a administrator jest dla nich osoba kompetentna, bo dziala na forum dlugo i czesto odpowiada wlasnie na tak zadane pytania. Kazda sytuacja jest inna i rowniez dzieki takim osobom to forum dziala :)

Ja bede probowac drugi raz i to spotkanie nie jest dla mnie czyms nowym a tez zadalam tu pytanie czy mam szanse bo moja sytuacja jest inna niz byla kiedys, kiedy dostalam promese. Wiec oczekiwalam odpowiedzi osob ktore maja podobna sytuacje, lub z taka sie spotkaly, czy byly odmowy - bo to wlasnie jest dla "nas" ciekawe.

a wiec kinia tak jak odpowiedzial ci sly6 idz na rozmowe jeszcze gdy bedziesz sie uczyc, a promesa obejmie ci planowany wyjazd, niczego nie ukrywaj we wniosku, wpisz tam prawde i odpowiadaj na rozmowie zgodnie z tym co wpiszesz. Zdecydowanie opowiedz o swoich planach (studiach, najlepiej powiedz w jakim kierunku chcesz dalej sie uczyc). Ja dostalam poprzednim razem promese, gdy konczylam studia! ale ostatnim pytaniem Pani konsul bylo "jakie sa Twoje plany na przyszlosc" wiec jej pieknie przedstawilam swoje marzenia - ktorych do tej pory nie zrealizowalam, ale wygladalo to widocznie bardzo realnie - a pomysl "urodzil" mi sie w glowie podczas rozmowy :)

Przemysl to dobrze, bo promese mozesz dostac na 2,3 miesiace, a nuz sie uda - dostaniesz na 10 lat. Wiec tak zaplanuj swoje spotkanie, zeby udalo sie wyjechac wtedy gdy bedziesz mogla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...