Skocz do zawartości

Kupno Biletu Lotniczego (ny - Montana)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam taka oto pilna i dosc nietypowa sprawe.

Otoz za kilka dni lece po raz pierwszy w zyciu do USA. Bilet mam wykupiony na trasie do NY. Niestety, nie jest to ostatni etap mojej podrozy. Dalej mam ok. 48 godzin, aby z lotniska w NY dostac sie na lotnisko w stanie Montana, gdzie czekac ma na mnie pracodawca, u ktorego mam podjac (legalna rzecz jasna) prace.

Tutaj pojawia sie problem, gdyz nie jestem zaopatrzony w karte kredytowa i niestety nie jestem w stanie zabookowac lotu do MT przez internet. Dlatego chcialem zasiegnac informacji czy jest mozliwosc kupna biletow na loty krajowe juz na terenie NY (chodzi mi konkretnie o lotnisko JFK) oraz czy jest szansa, ze uda mi sie dotrzec do MT w 48 godzin od ladowania w NY.

Bede bardzo wdzieczny za szybka odpowiedz, gdyz sprawa jest pilna i o ewentualnych opoznieniach musialbym poinformowac pracodawce.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odpowiedz. A prosze mi jeszcze powiedziec czy (i jesli tak to gdzie) w Warszawie na Okeciu moge kupic bilet na taki lot (powiem szczerze, ze nie wiedzialem ze w ogole istnieje taka opcja).

A co do ceny, to przy internetowej rezerwacji ceny wahaly sie w granicach $350 - czy roznica jest az tak ogromna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do NY lece z przesiadka, wiec .. Austrian Airlines.

Jutro rano jade do Warszawy, wiec w zwiazku z tym bede mial mozliwosc pojechac na Okecie i zakupic bilet. Dlatego tak dopytuje sie czy na pewno mozna, bo nie chcialbym z lotniska odejsc z niczym :) Mam nadzieje, ze jak bede chodzil od stoiska do stoiska to gdzies uda mi sie w koncu wykupic ten bilet. Tylko nie wiem jeszcze ktore linie obsluguja loty na terenie USA.

Wielkie dzieki za odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...