Skocz do zawartości

Atrakcje Na Florydzie


perkoz3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Czesc!!!

POLECAM MIAMI BEACH:))))))))JESLI LUBISZ SIE BAWIC OD RAZU SIE ZAKOCHASZ W TYM MIEJSCU!!!OCEAN,SLONCE,MLODZI LUDZIE JEDNA WILEKA IMPREZA!!!!

JUZ MNIE WZIELO NA WSPOMNIENIA.........jak tam jest zajebiscie...

Ja jestem kilkra razy do roku w Madeira Beach okolice Tampy, nie wiem czemu bardzo lubie spedzac czas w Clearwater, niedaleko sa piekne plaze Honeymoon jak i rowniez Mullet Key !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubaki mam pytanie. Czy te ceny hoteli jakie podałeś byłyby aktualne w październiku? Potrzebowałbym jakiś fajny hotel w drugiej połowie października, w Orlando, na jakiś tydzień czasu.

Te który wymieniłeś są bardzo fajne, ale jak sprawdzałem ceny na ich stronach to jednak sporo powyżej tych 50$ jakie podałeś.

Będę bardzo wdzięczny za jakieś info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do 25 lat masz zwyzke w oplatach. Mozesz w Polsce wykupic ubezpieczenie OC ktore pokrywa koszty ew szkod spowodowanych przez Ciebie - tylko wczytaj sie w OWU ubezpieczyciela bo np Hestia nie pokrywa oplat za Twoje szkody w pozyczonych autach, a Allianz nie pokrywa szkod na terenie USA...

Oplaty za wypozyczenie zmieniaja sie co tydzien i moze byc tak ze np Hertz ma za duzo aut i masz taniej niz w Alamo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...