Skocz do zawartości

Wyjazd, Sponsor


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam wize turystyczną 10-letnią, pod koniec czerwca wybieram sie do USA, do chłopaka ktory tam mieszka i jest amerykaninem. oczywiście chciałabym zostać w stanach jak najdłużej (czy zdarza się, ze przyznają wizy na dłużej niż 6 miesięcy?) zastanawiałam sie czy mówić na odprawie o tym, że jade do chłopaka, u którego będę mieszkać, który ma prace itd. czy będzie to na plus czy minus. zastanawiałam sie też, czy może on być moim sponsorem? czy jedynie członkowie rodziny i pracodawca mają ten "przywilej"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dluzszej wizy niz ta dawana na granicy na max 6 miesiecy,moze byc krocej tez dana,jak bedziesz chciala zostac dluzej to musisz ten pobyt przedluzyc.

I teraz tak jesli wlecisz z zamiarem zostania i legalizacji pobytu na terenie USA jako przyszla malzonka to urzednik na granicy Cie zawroci lub tez pozniej mozesz miec klopoty z na rozmowie w sprawie zielonej karty-stalego pobytu ze do tego byla uzyta wiza ..Bo ta wiza do tego nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brać ślubu póki co nie zamierzam i nie mam tego w planach. myslałam, ze może dobrze będzie wyglądac fakt, że mam kogoś w stanach kto zawsze mi pomoże, choćby finansowo. a tak z ciekawości, jakbym chciała legalizowac związek to musze wlatywać do stanów na narzeczeńskiej? nie moge wyjść za mąż będąc na turystycznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dobrze forum o legalizacji pobytu na wizie turystycznej i sama zobaczysz ze nie jest to taka prosta sprawa.

Bo slub mozesz wziasc,gorzej moze wyjsc z legalizacja pobytu.

I dlatego tez napisalem ze jak urzednik zobaczy na lotnisku ze moze zachodzic podejrzenie ze lecisz po to aby na tej wizie legalizowac sobie pobyt-przedluzac ten pobyt dluzej to mozesz miec klopoty z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...