Skocz do zawartości

Bilet Lotniczy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja mama, nie wiedząc za dużo na temat wiz, zarezerwowała mi bilet lotniczy do stanów na 30.06.2009, a powrotny na 2.02.2010. czyli wyszło na to, że wylot mam zaplanowany po 8 miesiącach od przylotu. zastanawiam sie teraz co robić, wiedząc, ze wizy przyznają na max 6 miesięcy. czy przebookowywać bilet będą jeszcze w polsce na termin plus, minus 6 miesięcy od przylotu. czy to tak zostawić i martwić sie tym już po odprawie, kiedy będe wiedzieć ile mogę pozozstac w stanach. nie chcę być posądzona o to, że na dzien dobry zakładam, ze przedłużę sobie pobyt. mimo, ze wybrałam taka opcje by bez problemów móc przebookować sobie bilet, nie chce miec problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy na kogo popadniesz ale nie radze Ci leciec z takim biletem bo wrazie pytan mozesz miec nie wesolo.raz ze tak dlugi pobyt a drugi raz ze az na 8 miesiecy pobyt a przeciez lecisz turystycznie i nie zamierzasz pobytu przedluzac ..Nie ma znaczenia ze kogos tam masz ,wiele osob tak mowi a potem wychodzi ze pracuja i dobrze urzednicy o tym wiedza ze pewne osoby tak robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...