Skocz do zawartości

Zielona Karta


jqs

Rekomendowane odpowiedzi

Polska bedzie mogla brac udzial w loterii w momencie kiedy liczba emigrantow (na stale) we wszystkich kategoriach z Polski spadnie.

Obecnie jest ona dosc wysoka (emigracja laczenia rodzin, praca, itd,itp), przekraczajaca limit w stosunku do innych kwalifikujacych sie panstw.

Dlatego Polacy zostali oddaleni z mozliwosci brania udzialu w loterii.

Czyli wbrew pozorom wielu emigruje do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ela-ogonek tutaj chodzi o loterie wizowa,zielona karte a wiec poczekamy na to troche jeszcze bo teraz zaczynaja splywac wnioski o GC z lat ubieglych ..

Prosze o uwazne czytanie postow :)

gal to sa wnioski z lat ubieglych a wiec wtedy duzo osob skladalo aplikacje na rodzine-pracownicze,zeby ten zator moze by byla inna sprawa a tak jest jak jest ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ela-ogonek tutaj chodzi o loterie wizowa,zielona karte a wiec poczekamy na to troche jeszcze bo teraz zaczynaja splywac wnioski o GC z lat ubieglych ..

Prosze o uwazne czytanie postow :)

gal to sa wnioski z lat ubieglych a wiec wtedy duzo osob skladalo aplikacje na rodzine-pracownicze,zeby ten zator moze by byla inna sprawa a tak jest jak jest ..

Wiem ze chodzi o loterie wizowa :) czytam posty w takim razie nie jestem doinformowana w tym dlaczego juz nie jestesmy juz w loterii, bo % odrzuownych wnioskow wizowych na zielona karte czy tylko na wizy bo tego akurat nie wiem ;) dzieki za informacje pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj chodzi o to ze ilosc wydawanych wiz musi byc na pewnym poziomie i jak wynosi wiecej wtedy takie Panstwo nie bierze udzialu w loterii wizowej .I teraz duzo splynelo wnioskow z lat ubieglych (rodzinne-pracownicze) no i Polacy nie moga brac udzialu w loterii wizowej.

tutaj cos z historii loterii oraz zasad..jak widac Polska juz byla po za loteria:

DV-1998: Poland now ineligible.

DV-2007: Poland again ineligible.

http://en.wikipedia.org/wiki/Diversity_Immigrant_Visa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...